Autor textu MediaGuru
Seriál 1. mise, který příběhem z nemocnice v Rubavě navázal na
seriály Modrý kód a Sestřičky Modrý kód, se uzavírá 42. dílem.
Seriál s vojenskou tematikou a prvky reality show 1. mise, který televize Prima začala vysílat 29. srpna 2021, odvysílá ve středu 29. června 2022 svůj poslední díl.
Na začátku vysílání v pořadu vystupovalo dvanáct mladých vojenských lékařů s cílem zasloužit se o místo v elitní jednotce a stát se součástí vojenské mise. Do dnešního dne zbývá šest nejlepších: Saša Růžičková (Sandra Nováková), Prokop Hlinka (Ondřej Rychlý), Marika Klocová (Sára Rychlíková), Eva Dvořáková (Annette Nesvadbová), Jan Rubeš (Radúz Mácha) a Vladimír Fryvaldský (Libor Matouš). Na výcvik do Amsterodamu mohou jen čtyři z nich. Kdo to bude, se uvidí ve středu večer.
Seriál 1. mise končí 42. dílem, volně ale navázal na své předchůdce Modrý kód (2017-2020) a Sestřičky Modrý kód (2020-2021). Další pokračování příběhů z Nemocnice Rubava stanice nyní neplánuje.
-mav-
# TV # TV Prima # seriál # program # 1. mise
Autor textu MediaGuru
# Aktuality # TV & video # Lidé
Videocast Spotlight, který je součástí zpravodajského webu Aktuálně.cz,
mění pojetí. Stavět chce na kratších, dynamičtějších formátech
zaměřených na aktuální témata a na každodenních rozhovorech. Změna si
vyžádá i proměnu tvůrčího týmu, Spotlight opouštějí Zuzana
Tvarůžková a Tereza Engelová.
Mistrovství světa v hokeji zasáhlo na ČT sport přes šest milionů
diváků.
Mafra zavádí nový ceník pro své digitální formáty. Začne platit od
července 2026, novinkou je sezónní pricing podle reálné hodnoty inventory.
Ceny u nejžádanějších formátů navyšuje, floating zůstává v low
season bez zdražení.