Vážan odchází z čela Radiokomunikací, střídá ho Mastník

středa, 1. června 2022, 14:30 Aktuality, TV, Lidé, Rádio MediaGuru

Novým generálním ředitelem Českých Radiokomunikací (CRA) se stane obchodní ředitel Miloš Mastník, nahradí Víta Vážana.

Miloš Mastník, zdroj: CRA

Miloš Mastník, zdroj: CRA

Po osmiletém působení ve vedení společnosti, nejprve v roli finančního ředitele a poté generálního ředitele, opustí České Radiokomunikace (CRA) na vlastní žádost Vít Vážan. Představenstvo Českých Radiokomunikací (CRA) oznamuje jmenování Miloše Mastníka na pozici generálního ředitele od 1. července 2022.

„Vít Vážan úspěšně dohlížel na upgrade vysílací technologie na DVB-T2, souběžnou diverzifikaci našeho podnikání do datových center, ICT, telekomunikací a také na rozvoj národní sítě IoT a specializované komunikační sítě pro českou záchrannou službu. Za to mu patří velký dík. Miloš Mastník s ním po celou dobu úzce spolupracoval, má silné vztahy se zákazníky a věříme, že povede CRA do období dalšího rozvoje a růstu,“ říká předseda představenstva Steven Marshall.

Miloš Mastník působí v CRA v pozici obchodního ředitele od října 2016. Věnoval se vedení obchodních aktivit, včetně produktového managementu, podpory prodeje a zákaznických řešení, a také vedení marketingu a péče o zákazníky. Má dlouholetou zkušenost z oblasti telekomunikací. Začínal ve společnosti Český Telecom, řadu let zastával vedoucí pozice v GTS Czech a GTS Central Europe. Pracoval také v T-Mobile ČR a byl ředitelem pro obchod a marketing v ČD-Telematika.

-mav-