Wolt spouští v Praze program měsíčního předplatného

úterý, 7. června 2022, 15:50 Aktuality, Marketing MediaGuru

Po několika měsících testování startuje program měsíčního předplatného Wolt+. Nabízí dopravu objednávek zdarma.

Zdroj: Wolt

Zdroj: Wolt

Finská rozvážková služba Wolt spustila po několika měsících testování v Praze svůj program předplatného Wolt+. Za 109 korun měsíčně je možné ušetřit za dodatečné poplatky a z každého nákupu bude možné odečíst minimálně 29 korun za dopravu. V budoucnu se bude program rozšiřovat i do dalších měst.

„K zapojení do Wolt+ jsme oslovili ty nejpopulárnější pražské podniky, které mají naši zákazníci dlouhodobě v oblibě a nyní tak mohou vybírat z nabídky 1700 prodejců. Do budoucna plánujeme portfolio restaurací i obchodů rozšiřovat o nové podniky, program navíc chceme přinést i zákazníkům z dalších měst,” říká Jan Foret, generální ředitel Woltu pro Českou republiku. 

V aplikaci jsou partnerské podniky Wolt+ označeny logem W+. Mezi vybrané restaurace patří například La Taquería, Paprika nebo Souvlaki Bar. Program představí také nabídku burgerů z Dish a The Craft, o italskou kuchyni se postará například Lasagneria a Giallorossa a asijskou kuchyni pak nabídnou Bo District nebo Banh Mi Makers. Veganské pokrmy poskytne restaurace Chutnej a zmrzlinu například Angelato. 

Členství v programu není časově omezené a uživatelé ho mohou kdykoliv ukončit. Součástí spuštění programu Wolt+ bude i měsíční zvýhodněná nabídka na objednávky v rámci obchodů Wolt Market. Každý zákazník s předplaceným Wolt+ programem, který v nich nakoupí nad 600 Kč, získá zpátky cashback v hodnotě 150 Kč na jeho další Wolt Market objednávku.

Výše úspory se odvíjí od využívání služby – během testování lidé ušetřili v průměru za měsíc 289 Kč. Členství se tedy vyplatí všem, kteří na Woltu v průměru vytvoří alespoň tři objednávky měsíčně, v případě doručení na delší vzdálenost se pak díky odstupňované ceně za dopravu jejich počet ještě snižuje. „Službou Wolt+ chceme našim uživatelům poskytnout ještě příjemnější zážitek z nakupování díky sníženým dodatečným nákladům. Sloužit bude zejména věrným zákazníkům, kteří přes naši platformu objednávají často, vyplatí se ale i těm, kteří Wolt využívají jen párkrát měsíčně,” doplňuje Jan Foret.

Program je dostupný nejen v Praze, ale zavedly ho i ostatní země, kde Wolt působí, například Norsko nebo Polsko. 

-stk-