Coca-Cola se spojuje v kampani s Mirai a dalšími hudebníky

středa, 20. července 2022, 16:15 Aktuality, Reklama MediaGuru

Griff, Tri.be nebo Mirai se stali tvářemi letní kampaně společnosti Coca-Cola.

Klíčový vizuál k letní kampani značky Coca-Cola, zdroj: Coca-Cola

Klíčový vizuál k letní kampani značky Coca-Cola, zdroj: Coca-Cola

Coca-Cola spouští letní kampaň, jejíž ústředním tématem je hudba a emoce, které dokáže v lidech probudit. Spojuje se v ní s českými hudebníky, jako ke Griff, Tri.be nebo kapela Mirai. K vidění bude v televizi, outdooru, na internetu a v místě prodeje

Hlavním ambasadorem kampaně je skupina Mirai. Dále spolupracuje také s hudebníky Griff, Tri.be nebo Ari Lennox. Kampaň staví na spotu, v němž umělci představují vlastní originální pojetí písně A Kind of Magic od kapely Queen. Dále kampaň využívá moodové spoty a  spoty, které komunikují spotřebitelskou soutěž.

Součástí kampaně je rovněž soutěžní aplikace, v níž lze soutěžit o hudební ceny, mezi nimiž jsou vstupenky na koncert Mirai, Samsung reproduktory či Coca-Cola merch. Dále se značka prezentuje na vybraných festivalech, například Benátská! Přehrady Fest, Hudba žije Bojnice nebo Hip Hop žije Ostrava, a to prostřednictvím odpočinkové Coke zóny, kde pořádá nejrůznější hry a soutěže.

„Léto si na festivalové šňůře pokaždé užíváme naplno. Lidé se přicházejí bavit a pozitivní energie, kterou publikum vytváří, nám neskutečně zlepšuje náladu. Coca-Cola ve své nové kampani tuhle vášeň skvěle vystihla a my jsme rádi, že můžeme být její součástí,“ říká frontman skupiny Mirai Navrátil.

Aplikaci lze snadno stáhnout a otevřít pomocí QR kódu na lahvích Coca-Cola. Poté stačí jen zadat soutěžní kód zpod víčka lahve a zahrát si hru.

V rámci kampaně Coca-Cola komunikuje také novou příchuť bez cukru Coca-Cola Zero Lime.

Coca-Cola Zero propaguje novinku s limetkovou příchutí

pátek 1. července 2022

-stk-