Komunikaci produktu ve Škodě Auto povede Kodym

čtvrtek, 28. července 2022, 10:50 Aktuality, PR, Lidé MediaGuru

Vedení Komunikace produktu společnosti Škoda Auto se ujme Vítězslav Kodym.

Vítězslav Kodym, zdroj: Škoda Auto

Vítězslav Kodym, zdroj: Škoda Auto

Od 1. srpna převezme vedení celosvětové Komunikace produktu společnosti Škoda Auto Vítězslav Kodym. Bude tak zodpovídat za tematické okruhy technika, produkty a motorsport. Přímo podřízen bude vedoucí komunikace Ariane Kilian. Kodym ve funkci vystřídá Christiana Heubnera, který převezme vedení oddělení Communication Experience značky Volkswagen ve Wolfsburgu.

Vítězslav Kodym pracuje v oddělení Komunikace společnosti Škoda Auto od roku 2013, naposledy ve funkci vedoucího Managementu komunikace. V této funkci zodpovídal za strategické plánování a koordinaci celosvětových komunikačních aktivit. 

„Děkuji Christianu Heubnerovi, který Komunikaci produktu v posledním roce a půl vynikajícím způsobem formoval a vnesl do ní impulzy zejména v podobě inovativních digitálních formátů, a přeji mu jen to nejlepší při jeho novém úkolu. Zároveň se těším na spolupráci s Vítězslavem Kodymem. V jeho osobě jsme pro tento úkol získali uznávaného produktového experta, který díky své dlouholeté zkušenosti motoristického novináře přinese nové nápady. Zaměří se hlavně na ještě digitálnější, agilnější a efektivnější uspořádání Komunikace produktu, které maximálně splní požadavky novinářů,“ dodává Ariane Kilian. 

-stk-