Autor textu MediaGuru
Novou značku chytrých telefonů Nothing bude nabízet na českém trhu
operátor O2.
Na český trh s mobilními telefony vstupuje nová značka Nothing. Jako jediný operátor v České republice ji začne prodávat 21. července společnost O2. Už nyní je možné si telefon předobjednat či pořídit na splátky bez navýšení.
Původem britskou značku Nothing založil Carl Pei, jenž je již podepsán pod mobilem OnePlus. Mobilní telefon Nothing se vyznačuje průhlednými zády, světelnými designovými pásky i kvalitní přední kamerou. „Telefon může svým futuristickým vzhledem oslovit především mladší uživatele, kteří jsou otevřenější novinkám,“ říká Václav Dostál, který má v O2 na starosti prodej mobilních telefonů a dalších zařízení, s tím, že cenově se řadí Nothing do střední třídy.
Vedle netradičního názvu a vzhledu produktů značka klade důraz i na udržitelnost tím, že se snaží minimalizovat svou uhlíkovou stopu. „Toto zařízení je totiž z 50 % vyrobeno z odbouratelného bioplastu a hliníkový rámeček je plně recyklovatelný, což ukazuje cestu, kterou se v budoucnu bude vydávat stále více dodavatelů a my se těšíme, že podobných zařízení bude i v naší nabídce přibývat,“ doplňuje ESG manažer společnosti O2 Milan Ruttner.
Nothing Phone (1) je dostupný v bílé a černé barvě. K tomu je možné pořídit průhledná a lehká bezdrátová sluchátka Nothing Ear (1).
-stk-
# mobilní zařízení # O2 # chytrý telefon # smartphone # mobilní telefon # Nothing
Autor textu MediaGuru
# Aktuality # Marketing # Lidé
Na pozici marketingové manažerky společnosti OMV Česká republika nastupuje
Karolina Kyselová.
Nejsledovanějším pořadem úterního večera po 20:00 ve všech hlavních
diváckých skupinách byl seriál Polabí. Poslední díl přinesl seriál
Bratři a sestry, který skončil těsně druhý ve skupině 15–54.
Český startup Meditz uvádí do ostrého provozu platformu pro digitální
out-of-home reklamu, která propojuje provozovatele obrazovek přímo
s inzerenty. Slibuje vyšší efektivitu, přesnější cílení i nové
příjmy pro podniky.