Rock rádio pořádá i letos svou soutěž Rockerka roku

středa, 20. července 2022, 12:20 Aktuality, Rádio MediaGuru

Rock rádio, patřící do mediální skupiny Media Bohemia, spustilo 8. ročník projektu Rockerka roku, tentokrát pod názvem Slušná rockerka 2022

Zdroj: Rock rádio

Zdroj: Rock rádio

Rock rádio, patřící do mediální skupiny Media Bohemia, spustilo 8. ročník projektu Rockerka roku, tentokrát pod názvem Slušná rockerka 2022. V rámci projektu vybírá odborná porota a posluchači Rock rádia 12 nejhezčích rockerek, se kterými nafotí profesionální kalendář. Pro kampaň využívá Rock rádio sociální sítě a cross promotion propagaci v rámci mediálního domu. Mediálním partnerem pro letošní rok je televize Óčko Star. Hlavním partnerem letošního ročníku je také Allegria, firma na zážitky.

„Slušná rockerka 2022 je podtitul našeho tradičního projektu Rockerka roku, který realizujeme už osmým rokem. Zatímco v minulosti jsme si hráli se slovem RocKerka a naše finalistky musely mít pořádnou rockovou kérku, tak letošní téma je mírně jiné. S odkazem na náš claim ‚Rock je slušná muzika’, hledáme letos 12 žen a dívek, které jsou slušnými rockerkami,“ vysvětluje letošní zaměření Ondřej Cikán, programový ředitel Rock rádia.

-mav-