Voda Šaratica mění svůj vzhled a zahajuje kampaň

úterý, 12. července 2022, 11:00 Aktuality, Reklama, Marketing MediaGuru

Značka minerální vody Šaratica přichází na trh s novým logem, lahví, etiketou i komunikací.

Zdroj: Šaratica / Kofola ČS

Zdroj: Šaratica / Kofola ČS

Minerální voda Šaratica, jež patří již dva roky pod křídla společnosti Kofola   ČeskoSlovensko, mění svůj vzhled a spouští novou komunikační kampaň. V prodeji bude nyní v modrých lahvích s tónem zlaté barvy na etiketě. Podpoří ji kampaň o cestovatelské zácpě.

„Díky našemu přístupu a zkušenostem s novými značkami v našem portfoliu jsme dostali prostor na celkový redesign,“ říká brand manažerka značky Kateřina Ceralová. Nový design vznikl ve spolupráci se slovenským grafickým studiem Pergamen. „Změnili jsme nejen lahev, ale i logo. Vracíme se k tradici. Zdůrazňujeme historii značky, která má jednu z nejstarších ochranných známek v Evropě z roku 1884,” vysvětluje Ceralová.

Šaratica mění logo, lahev i etiketu, zdroj: Šaratica / Kofola ČS.

Šaratica mění logo, lahev i etiketu, zdroj: Šaratica / Kofola ČS.

Změnu designu Šaratica doprovází letní komunikační kampaníZaměřuje se na aktuální téma – problémy se zácpoukterá během dovolené trápí řadu turistů, především však ženy v mladém nebo středním věku. Značka tak posouvá svou cílovou skupinu směrem k mladším ročníkům a ženám

„Chceme jim připomenout, že Šaraticu lze jako silně mineralizovanou vodu používat při zažívacích problémech. Chtěli bychom také postupně měnit vnímání zažitého vtipu, že ,Šaratica zrychlí váš krok'. Naše minerální voda není jen přírodním laxativem, ale především minerálka, která dokáže dlouhodobě podporovat správné fungování organismu,“ popisuje Kateřina Ceralová a dodává: „V této kampani  jsme se rozhodli využít PR komunikaci. Připravili jsme ji ve spolupráci s agenturou AC&C PR. Soustředíme se v ní především na média, která píší o dovolených, cestování a zdraví.

-stk-