A 11 začne vydávat měsíčník Náš Region pro ženy

úterý, 9. srpna 2022, 12:40 Aktuality, Tisk MediaGuru

Společnost A 11 vstoupí na trh ženských časopisů s měsíčníkem, který na konci srpna začne vydávat pod hlavičkou svého titulu Náš Region.

Titulní strana měsíčníku Náš Region pro ženy, zdroj: A 11

Titulní strana měsíčníku Náš Region pro ženy, zdroj: A 11

Mediální skupina A 11 rozšiřuje portfolio značky Náš Region, pod kterou vydává desítky lokálních bezplatných týdeníků s regionální tematikou a křížovkářský magazín Náš Region křížovky o měsíčník pro ženy. Novinka s názvem Náš Region pro ženy bude vycházet jako měsíčník, v nákladu 90 tisíc kusů, s rozsahem 64+4 strany a cenou 10 Kč. První číslo vyjde v pátek 26.8.2022.

Náš Region pro ženy bude přinášet informace o zdraví a kráse, recepty, zprávy ze světa celebrit, křížovky o ceny, tipy jak ušetřit, aktivně odpočívat a jak se postarat o domácnost. Nabídne i emotivní příběhy čtenářů. O obsahovou část se postará redakce týdeníků Náš Region a redaktoři lifestylových titulů vydavatelství.

Distribuce bude probíhat prostřednictvím společnosti PNS, remitenda bude poté z části redistribuována prostřednictvím společnosti Space 11 do části stojanové sítě novin Náš Region, která čítá kolem pět tisíc míst po celé ČR. 

„O čtenáře chceme bojovat nejen dostupnou cenou a kvalitním obsahem. Cíleně budeme pracovat i s remitendou a předpokládáme, že celý tištěný náklad prodáme nebo redistribuujeme do naší stojanové sítě a ještě více tak podpoříme znalost značky Náš Region,“ dodal výkonný ředitel A 11 Pavel Horský.

Vydání titulu podpoří kampaň ve stanicích Českého rozhlasu a v rádiích Hey, Blaník a Fajn Radio. Výrazná spotová kampaň je pak naplánována do Regionální televize, která se v minulém měsíci stala součástí mediální skupiny A 11.

-mav-