Billa má věrnostní kampaň, nabízí produkty s Harry Potterem

čtvrtek, 4. srpna 2022, 11:55 Aktuality, Reklama MediaGuru

V nové věrnostní kampani nabízí Billa se slevou licencované produkty s motivy Harryho Pottera.

Klíčový vizuál k věrnostní kampani Harry Potter, zdroj: Billa

Klíčový vizuál k věrnostní kampani Harry Potter, zdroj: Billa

V polovině letních prázdnin odstartovala Billa svou novou věrnostní kampaň, v níž cílí na rodiče s dětmi. Nabízí v ní devět licencovaných produktů Harry Potter. Za nasbírané nálepky a doplatek si mohou zákazníci pořídit například školní batoh nebo brašnu, termoláhev, skládací deštník, hrnek nebo zápisník na poznámky. Akce potrvá v prodejnách až do 25. října.   

Chceme, aby zákazníci věděli, že u nás najdou nejenom čerstvé a kvalitní potraviny, ale také další druhy zboží i mimo potravinový segment. Dokládá to právě akce s Harrym Potterem, díky níž mohou rodiče svým dětem pohodlně a za příznivou cenu pořídit vybrané školní pomůcky,říká Dana Bratánková, manažerka korporátní komunikace a tisková mluvčí společnosti Billa Česká republika. 

Za každý nákup v minimální hodnotě 250 korun získá zákazník jednu nálepku. Pak už zbývá nasbírat buď 10, nebo 20 nálepek a vybrat si libovolný produkt s motivy Harryho Pottera. Pořídit si je mohou se slevou, která se pohybuje od 62 až do 80 procent. U pokladny poté už jen zákazník doplatí odpovídající částku od 49 do 599 korun podle toho, který výrobek si zvolil. Více informací o akci se zájemci dozvědí buď prodejnách, nebo na webových stránkách www.billa.cz.

-stk-