Doručovací boxy OX Point nově využívá síť Balíkovna

středa, 10. srpna 2022, 17:00 Aktuality, Retail MediaGuru

Doručovací boxy OX Point nově začala od 8. srpna využívat síť Balíkovna. K dispozici má 150 samoobslužných boxů po celé České republice.

Zdroj: Balíkovna

Zdroj: Balíkovna

Do sítě výdejních schránek společnosti OX Point se během měsíce integroval druhý velký dopravce. Doručovací boxy OX Point nově začala od 8. srpna využívat síť Balíkovna. Pro své zásilky bude mít k dispozici 150 samoobslužných boxů po celé České republice.

„Po logistickém partnerovi WeDo jsme nově uzavřeli spolupráci s Balíkovnou. Toto spojení je ohromným přínosem nejen pro nás, ale také pro koncové zákazníky, kteří si balíčky mohou vyzvednout v jakoukoliv denní i noční hodinu bez omezení. Zároveň si mohou zvolit strategické místo, které si přizpůsobí svému programu,” uvedl CEO společnosti OX Point Zdeněk Vacek.

Balíkovna má v současnosti více než 5500 specializovaných výdejních míst. Umístěny jsou na pobočkách České pošty,  tak rovněž u externích partnerů, jako jsou obchodní centra, nádraží, obecní úřady nebo menší obchody. Balíkovna ročně doručí více než 10 milionů balíků z několika tisíc e-shopů, včetně Alza, Mall, Aukro, Datart, Megaknihy, Pilulka, Notino a další.

Společnost OX Point disponuje výdejními boxy po celé České republice, například v Praze, Plzni, Hradci Králové, Brně nebo Ostravě, ale i menších městech, jako jsou Klatovy nebo Prachatice.

-mav-