Httpool bude na českém trhu zastupovat Reddit

pátek, 5. srpna 2022, 07:40 Aktuality, Reklama MediaGuru

Společnost Httpool bude na českém a slovenském trhu zastupovat platformu Reddit.

Zdroj: Shutterstock

Zdroj: Shutterstock

Skupina Aleph, jejíž součástí je i český Httpool, oznámila globální partnerství se společností Reddit ve vybraných evropských a asijských zemích včetně České republiky a Slovenska. 

Inzerenti napříč všemi průmyslovými odvětvími na vybraných trzích tak mohou využít globální reklamní možnosti platformy Reddit a současně zasáhnout její uživatele na lokálních trzích. Reddit je domovem pro více než 100 tisíc unikátních a aktivních komunit, v nichž lidé aktivně vyhledávají informace v konverzacích. Komunity se zaměřují na celou řadu zájmů – od gamingu po módu, od zábavy po finance. 

„I když jsme zatím na začátku spolupráce a zkoumáme všechny možnosti pro klienty, už teď vidíme velký zájem, který Reddit na naší platformě vzbudil. Mám proto velkou radost, že můžeme zprostředkovat i lokálním inzerentům reklamní zásah velmi zajímavého publika. Například v komunitě r/gaming najdeme téměř 31000000 lidí, kteří jsou pro inzerenty velmi zajímavou skupinou. Kromě aktivních uživatelů je Reddit výjimečný i tím, že jde o z pohledu uživatelů o důvěryhodnou platformu s relevantními doporučeními,“ říká Igor Petrovics, komerční ředitel Httpool v České republice. 

„Naše partnerství se skupinou Aleph nám otevře dveře k inzerentům na nových strategických trzích a pomůže je smysluplně propojit s jejich cílovým publikem. Současně zůstáváme věrni naší původní misi budovat komunity po celém světě,“ řekl Harold Klaje, prezident pro marketing a prodej v Redditu. 

Httpool již na tuzemském trhu zajišťuje prodej reklamy pro TikTok, Snapchat, LinkedIn, Spotify nebo Twitter. 

-stk-