Komerční banka otevřela v centru Prahy pobočku budoucnosti

čtvrtek, 4. srpna 2022, 16:55 Aktuality, Marketing MediaGuru

Svou novou pobočku budoucnosti otevřela Komerční banka v Praze v ulici Na Příkopě.

Pobočka budoucnosti Komerční banky se zaměřuje na nejnovější bankovní i udržitelné technologie, zdroj: Komerční banka

Pobočka budoucnosti Komerční banky se zaměřuje na nejnovější bankovní i udržitelné technologie, zdroj: Komerční banka

Komerční banka otevřela svou novou pobočku budoucnosti v Praze v ulici Na Příkopě 33. Po pražských Dejvicích a Břeclavi tak bude nejmodernější koncept pobočky, jenž se zaměřuje na  na nejnovější bankovní i udržitelné technologie, dostupný i ve středu hlavního města.

Nový design poboček rozvíjí Komerční banka na základě zákaznické zkušenosti a s ohledem na udržitelnost. „Nová podoba našeho pracoviště nás doslova nadchla, lehkost designu a velké množství světla vytváří atraktivní a příjemné prostředí nejen pro klienty, ale i pro nás. Kolegové mají možnost pracovat s nejmodernějšími technologiemi v oboru. Víme, že klienti hojně využívají online služby, a proto se na pobočce zaměřujeme především na poradenství,“ říká ředitelka pobočky Na Příkopě Martina Marešová.

Designový koncept je postaven na udržitelných technologií týkajících se vybavení i spotřeby energií. Nový obslužný model vychází z principů Smart Office. Pobočka tak nabízí komplexní služby včetně poradenství klientům z řad fyzických i právnických osob. Samozřejmostí je také bezbariérový přístup do pobočky. 

Za novým designem poboček Komerční banky stojí Studio Reaktor. Ke konci června měla banka v České republice 218 obchodních míst a do roku 2026 plánuje v novém konceptu představit přibližně 80 z nich.

-stk-