McDonald’s nechal sestavit menu skupinu Mirai

úterý, 2. srpna 2022, 07:15 Aktuality, Marketing, Reklama MediaGuru

McDonald’s představuje ve spolupráci s kapelou Mirai první český Famous order.

Mirai menu bude v McDonald's k dostání po dobu sedmi týdnů, zdroj: McDonald's.

Mirai menu bude v McDonald's k dostání po dobu sedmi týdnů, zdroj: McDonald's.

McDonald’s přichází na český trh se svou globální kampaní Famous order, s menu, které sestavují hudební hvězdy. Prvním zástupcem z řad české hudební scény je skupina Mirai. 

Famous order od Mirai bude dostupné po dobu sedmi týdnů ve všech českých restauracích McDonald’s. „Jsme rádi, že můžeme projekt Famous order přinést do České republiky, ještě více jsme nadšení z toho, že v rámci jeho historicky prvního uvedení spolupracujeme právě s tuzemskou kapelou Mirai,“ říká Martin Troup, marketingový ředitel společnosti McDonald’s. „Podstata této světově úspěšné kampaně vychází z myšlenky, že nezáleží na tom, jak slavný jsi, každý z nás má v Mekáči tu svoji oblíbenou objednávku. A kapela Mirai dává nejen svým fanouškům možnost ochutnat to, co mají v Mekáči nejraději,“ dodává. 

Mirai menu má zosobňovat nejoblíbenější produkty členů kapely. V rámci aktivace mohou zákazníci McDonald’s, kteří si hvězdné menu zakoupí, soutěžit o vstupenky na vyprodaný zářijový koncert kapely nebo o možnost si zahrát v jejím novém klipu.

Za českým projektem společnosti stojí agentura Follow Bubble, která zajišťuje komunikaci na sociálních sítích, o PR se stará agentura MSL.    

Famous order je globální kampaň společnosti McDonald’s, která se především ve Spojených státech těší velké popularitě. Mezi hvězdy, které pro společnost vytvořily vlastní menu, patří Mariah Carey, Travis Scott, J Balvin nebo například jihokorejští BTS.

-stk-