Paráda fest Frekvence 1 zaplnila Konopiště, přišlo šest tisíc lidí

úterý, 16. srpna 2022, 07:15 Aktuality, Rádio MediaGuru

Do areálu Přírodního divadla Konopiště zavítalo na šest tisíc návštěvníků, kteří se zúčastnili letošního ročníku hudebního festivalu Paráda fest Frekvence 1.

Paráda Fest 2022, zdroj: Frekvence 1, Active Radio

Paráda Fest 2022, zdroj: Frekvence 1, Active Radio

Hudební festival Paráda fest, pořádaný rádiem Frekvence 1, se o uplynulém víkendu uskutečnil popáté. Do areálu Přírodního divadla Konopiště zavítalo na šest tisíc návštěvníků. Vystoupili například Tomáš Klus, Rybičky 48, Xindl X, Marta Jandová, Slza nebo Pavel Callta a návštěvníci se mohli potkat i s tvářemi Frekvence 1. Pořadatelé také zveřejnili jméno hudebního hosta posledního letošního Radiokempu Frekvence 1, tím je kapela Mirai. Akce proběhne ve středu 24. srpna od 14 hodin v Camping Lipno Modřín.

„Paráda fest Frekvence 1 je s jedenácti koncerty na dvou podiích vyvrcholením letních aktivit celoplošného radia. Radiokempy Frekvence 1 jsou oproti němu komornější akce, kde kromě hudebního vystoupeni čeká na posluchače i vice živého vysílaní přímo z místa. Celý letní koncept Frekvence 1 je založený na tom, že chceme lidem zpříjemnit čas, který tráví na svých dovolených,“ uvádí za organizátory Pavel Renčín, marketingový ředitel Active Radio.

-mav-