Petra Jankovičová přechází z Triadu do Madmonqu

úterý, 16. srpna 2022, 11:50 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Po 10 letech v agentuře Triad Prague nastupuje Petra Jankovičová do start-upu Madmonq. Na starosti bude mít zahraniční expanzi.

Petra Jankovičová, zdroj: Madmonq

Petra Jankovičová, zdroj: Madmonq

Petra Jankovičová, zakladatelka a spolumajitelka agentury Triad Prague, mění působiště. Nastoupila do vedení českého start-upu Madmonq, který vyrábí suplementy pro hráče videoher. Chopí se pozice CMO, v níž nahradí Petra Andrýska, jenž se posouvá do role šéfa business developmentu a innovations.

„Rezonuje se mnou mise firmy: zlepšovat zdraví gamerů a přesvědčit je, že jejich tělo je ten nejdůležitější kus hardwaru. Celý můj život vyhledávám projekty se společenským dopadem a tady ho cítím. Navíc mě baví stavět a rozvíjet týmy a dávat věcem strukturu, bez které nelze škálovat. A právě to teď 15hlavý Madmonq potřebuje,” komentuje Jankovičová.

Petra Jankovičová byla posledních 10 let spjata s agenturou Triad, kterou spoluvlastní. Mezi její klienty patří například IKEA, Tchibo nebo Plzeňský Prazdroj. Dříve se starala o PR aktivity slovenské pobočky společnosti Microsoft, pracovala také jako vedoucí PR a online komunikace TEDx Bratislava. Je členkou prezidia AKA, kde se věnuje projektům zaměřených na etiku, samoregulaci v oblasti influencer marketingu a brand safety. Věnuje se mentoringu v rámci komunity Femme Palette.

-stk-