PR pro skupinu Solitea nově zajistí Havas

středa, 3. srpna 2022, 07:25 Aktuality, PR MediaGuru

Havas PR zvítězila ve výběrovém řízení společnosti Solitea na služby public relations.

Ilustrační foto, zdroj: Shutterstock

Ilustrační foto, zdroj: Shutterstock

Agentura Havas PR zvítězila ve výběrovém řízení společnosti Solitea na služby public relations. S mezinárodní technologickou skupinou Solitea zahajuje spolupráci od srpna letošního roku, kdy nahrazuje agenturu Rubikon PR.

Hlavním cílem PR komunikace je pokračovat v budování povědomí o značce na českém trhu a profilovat firmu jako předního experta v oblasti informačních technologií. Havas PR se bude věnovat zejména korporátní komunikaci a projektům posilujícím pověst dobrého zaměstnavatele.

„Aktivní PR vnímáme jako vhodný nástroj, jak se odlišit od konkurence v očích zákazníků i potenciálních zaměstnanců. Nedostatek lidí se zkušenostmi a vzděláním v IT je hlavní překážkou v dalším rozvoji skupiny, budeme se proto snažit zviditelnit naši unikátní firemní kulturu, a zaujmout tak na pracovním trhu,“ říká Michaela Raffayová, PR manažerka Solitea.

Solitea patří mezi evropské dodavatele ICT řešení. Je evropským hráčem se zastoupením v sedmi zemích. Zaměstnává více než 1 400 lidí a má roční tržby přes 2,5 miliardy korun. Majoritními vlastníky holdingu Solitea jsou slovenská private equity společnost Sandberg Capital a Martin Cígler.

-mav-