Puma vytvořila kolekci ve spolupráci s Coca-Colou

pondělí, 15. srpna 2022, 11:45 Aktuality, Reklama, Marketing MediaGuru

Kolekce značek Puma a Coca-Cola obsahuje nejen teplákovou soupravou, ale i tenisky Slipstream.

Z kampaně na podporu kolekce Puma x Coca-Cola, zdroj: Puma

Z kampaně na podporu kolekce Puma x Coca-Cola, zdroj: Puma

Značky Puma a Coca-Cola se spojily k vytvoření společné kolekce, jež zahrnuje obuv i oblečení, včetně teplákové soupravy T7 a tenisek Slipstream. Jednotlivé kousky jsou doplněny retro barevnou kombinací a klasickými pruhy Coca-Cola. Součástí obuvi jsou i tkané štítky se společnou značkou, tvarované visačky a exkluzivní balení, které obsahuje speciální tkaničky.

První část kolekce nabízí základní oblečení, jako jsou mikiny, šortky, řada triček s potiskem a také speciálně navrhnuté kousky, například model Relaxed Polo. Z obuvi již zmíněné tenisky Slipstream. Druhá část kolekce přináší několik nových stylů oblečení a rozšířenou nabídku obuvi včetně dvou verzí tenisek Rider FV, prvních běžeckých bot Puma, a pantoflí Wilo. 

Spolupráci podpoří kampaň v americkém duchu, jež se odehrává v prostředí klasického bistra ve stylu Route 66. Cílem je pomocí vintage plakátů, nástěnných hodin a dobových prvků z 20. a 30. let vytvořit nostalgickou atmosféru. 

K dostání je kolekce od 11. srpna na stránkách značky Puma, vybrané produkty kolekce jsou na českém trhu dostupné v Bibloo, Everball a Dual Sport v průběhu srpna.

-stk-