Sport Alive otvírá první ročník soutěže Sport Alive Awards

pátek, 19. srpna 2022, 10:00 Aktuality, Marketing MediaGuru

Přihlašovat sportovní projekty je možné až do 15. září. Vítězové budou vyhlášeni na konferenci Sport Alive na začátku října.

Ilustrační foto, zdroj: Shutterstock

Ilustrační foto, zdroj: Shutterstock

S prvním ročníkem sportovně-byznysové konference Sport Alive zároveň vzniká tradice pravidelného každoročního vyhlašování nejlepších projektů v českém sportu – Sport Alive Awards. Smyslem Sport Alive Awards je ocenit a medializovat nejlepší počiny napříč různými kategoriemi, které byly alespoň zčásti realizovány v uplynulé sportovní sezóně.

Přihlašovat projekty je možné až do 15. září prostřednictvím přihlašovacího formuláře, který je spolu s podrobným nominačním průvodcem a dalšími informacemi k dispozici na adrese www.sportalive.cz/awards-2022.

Do soutěže se mohou hlásit nejen velké projekty, ale se svými projekty i menší sportovní subjekty s omezenými rozpočty. Svou kategorii mají také města a kraje.

Oceňované kategorie:

  • Nejlepší partnerská aktivace
  • Nejlepší sportovní obsah
  • Nejlepší sportovní inovace
  • Nejlepší fanouškovský zážitek
  • Nejlepší sportovní projekt s nízkým rozpočtem
  • Nejlepší sportovní projekt města či kraje

O pořadí v jednotlivých kategoriích rozhodne na základě veřejných nominací svým hlasováním Advisory board konference Sport Alive sestávající z odborníků českého, ale i slovenského sportu. Vyhlášení nejlepších přihlášených projektů se uskuteční jako vyvrcholení programu konference Sport Alive dne 4. října 2022 v prostorách O2 universum.

„Dobrá práce má být oceněna. V českém sportu je řada úspěšných projektů, malých či velkých. Díky Sport Alive Awards se o nich mohou dozvědět ostatní z oboru, a to jak ze strany sportovních organizací, tak z oblasti médií a agentur. Takové zviditelnění pochopitelně pomůže přilákat i potencionální partnery,“ dodává Tomáš Janča, zakladatel projektu Sport Alive.

Nová sportovně-byznysová konference Sport Alive se uskuteční 4. října 2022 v Praze. Klade si za cíl ukazovat cesty k budování, prezentaci, měření a prodeji českého sportu za účelem zvýší jeho nezávislosti na veřejných financích. Chce rovněž propojovat svět sportu, svět reklamně-mediální a veřejný sektor.

-mav-