Voyo Originál na podzim uvede sérii Král Šumavy a seriál Gumy

pátek, 12. srpna 2022, 11:45 Aktuality, TV, Internet & Mobil MediaGuru

Letos na podzim uvede platforma Voyo pod hlavičkou své původní produkce Voyo Originál dvě novinky.

Král Šumavy, zdroj: TV Nova

Král Šumavy, zdroj: TV Nova

Letos na podzim uvede platforma Voyo pod hlavičkou své původní produkce Voyo Originál dvě novinky. Půjde o minisérii Král Šumavy, kterou pro Voyo natočil režisér David Ondříček, a komediální seriál Gumy.

Legendárního převaděče Josefa Hasila si v třídílné minisérii Král Šumavy zahrál Oskar Hes. V pozici kreativního producenta stojí za minisérií ředitel vývoje TV Nova a Voyo Michal Reitler, který s Davidem Ondříčkem spolupracoval už na Českým lvem oceněném dvoudílném filmu Dukla 61. „Když se řekne Šumava, naskočí nám nejchladnější místa naší republiky, nejstudenější potoky, tůně. Hluboké lesy, řídké osídlení. Kdybyste se někdy měli ztratit, zmizet, kdyby někde měla vzniknout legenda o klukovi, co se nenechal chytit a opakovaně unikal tam a zpět pod padající železnou oponou, bylo by to na Šumavě,“ říká Michal Reitler.

Pod režijní taktovkou Karin Krajčo Babinské se v seriálu Gumy poprvé před kamerou potkali Richard Krajčo a David Švehlík. V desetidílném komediálním seriálu ztvárnili dva nerozlučné přátele, kteří se díky svým absurdním plánům dostávají do ještě absurdnějších situací. Pod scénářem seriálu je podepsán Michal Samir, který pro Voyo natočil minisérii Iveta.

Gumy, zdroj: TV Nova

Gumy, zdroj: TV Nova

Voyo rovněž uvede komedii Vyšehrad: Fylm s Jakubem Štáfkem, která byla nejnavštěvovanějším filmem v letošním prvním pololetí. Dalším z českých filmů, který byl v kinech úspěšný a míří na Voyo, je komedie Po čem muži touží 2 režiséra Rudolfa Havlíka s Jiřím Langmajerem a Annou Polívkovou v hlavních rolích.

Videoplatforma na podzim nabídne také novou řadu reality show Love Island, nové díly Ordinace v růžové zahradě 2, komedii Děda, postrach rodiny, nové řady seriálů Láska je láska nebo Nový papež. Odvysílá i australské formáty Love Island a Výměnu partnerů. V současné době je v různých fázích příprav natáčení přibližně 35 formátů určených pro Voyo. 

Detailní přehled o nabídce Voyo si můžete prohlédnout v dokumentu níže.

-mav-