Bezrealitky představují kampaní novou identitu

čtvrtek, 15. září 2022, 07:10 Aktuality, Reklama MediaGuru

Novou vizuální identitu ukazují v kampani Bezrealitky. Zároveň tak chtějí představit šíři svých služeb.

Zdroj: Bezrealitky

Zdroj: Bezrealitky

Společnost Bezrealitky představila novou vizuální identitu i web. Novinky komunikuje reklamní kampaní, která zároveň podtrhává profilování firmy jako komplexní digitální realitní služby, tedy místa, které dokáže kombinovat jednoduchost realitního inzertního portálu s nabídkou všech realitních služeb, kvůli kterým mají Češi tendenci oslovovat realitní kanceláře.

„Dlouhodobě se ukazuje, že hlavní překážkou prodeje nebo nákupu nemovitosti svépomocí je například právní stránka věci. Což je pochopitelné. Jenže prodávat nebo pronajímat svépomocí rozhodně neznamená nezodpovědně,” zmiňuje Jan Škrabánek, CEO Bezrealitky.

Překážky by měl pomoci odstraňovat nový web. „Dali jsme si záležet, abychom uživatele na Bezrealitky seznámili se všemi možnostmi doplňkových služeb v průběhu celého procesu. Takže přesně v ten moment, kdy začnete přemýšlet nad právní stránkou věci, vás web nasměruje, kam kliknout a kolik vás bude zařízení advokátních služeb stát,” přibližuje Škrabánek

Nový web má také zrychlit a zjednodušit vzájemnou domluvu mezi zájemcem a majitelem. Vložení inzerátu je otázkou několika málo minut, hledání nového bydlení je přehlednější díky chytré práci s mapou a v přípravě je i možnost filtrovat nabídku podle více parametrů. „Místo vyplňování dlouhých formulářů anebo dlouhého výběru předvoleb jsme šli výrazně pohodlnější cestou. Ptáme se uživatelů jen na základní informace a ty podrobnější – které často ani nejsou potřeba – doplňujeme postupně. Zadávání inzerátu se tak více přibližuje třeba objednávání zboží v e-shopu než vyplňování daňového přiznání,” popisuje Jan Škrabánek. 

S webem se mění i komunikační platforma, na které se majitelé domlouvají se zájemci podrobnosti celé transakce, tedy pronájmu nebo prodeje. Její nová podoba se inspiruje instant messengery a chaty na sociálních sítích. Ve vývoji je i funkce jednoduchého filtrování, která majitelům pomůže organizovat jednotlivé konverzace.

„Vzhledem k tomu, že majitelé často komunikují s několika desítkami zájemců, se chceme zaměřit na možnost vytvářet si v konverzacích vlastní systém pomocí tagů a poznámek. Komunikační platforma zároveň nyní ukazuje u každé konverzace plný informační profil zájemce, takže přesně vidíte, s kým komunikujete, i to, zda má ověřenou bezdlužnost,” vysvětluje Jan Škrabánek

Nový web Bezrealitky, zdroj: Bezrealitky

Nový web Bezrealitky, zdroj: Bezrealitky

Nová podoba komunikační platformy z pohledu majitele, zdroj: Bezrealitky

Nová podoba komunikační platformy z pohledu majitele, zdroj: Bezrealitky

Po domluvě je možné vygenerovat nájemní smlouvu, kterou lze podepsat online. A v případě zájemců, na které se nedostalo, může majitel využít nabídku automatických odpovědí. Možné je také sdílet kontaktní údaje jen tomu, koho si majitel vybere. V případě jakéhokoliv podezření na podvod umožňuje web nahlásit na tři kliknutí nabídku k přezkoumání.

Novinky komunikuje kampaň, jejímž hlavním cílem je představit šířku služeb, které Bezrealitky nabízí. „Chceme ukázat, že u nás si vybere každý, ať už chce prodávat/pronajímat sám, nebo s určitou mírou pomoci. A protože se snažíme proces prodeje a pronájmů nemovitostí stále zjednodušovat a zrychlit, naším hlavním mottem je ,Dáváme nemovitosti do pohybu’,“ říká Alexandra Hůlková, marketingová manažerka Bezrealitky.

Kampaň poběží do poloviny října na internetu a sociálních sítích, v budoucnu se rozšíří i do veřejného prostoru. Pod kreativou je podepsána agentura B&T. Výkonností část zajišťuje Proficio.

-stk-