CIF 2022 o videích, kampaních bez cookies či influencer marketingu

čtvrtek, 29. září 2022, 07:20 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Tradiční konference Czech Internet Forum letos proběhne 1. listopadu v pražském konferenčním centru City.

Ilustrační foto, zdroj: Internet Info

Ilustrační foto, zdroj: Internet Info

Tradiční konference Czech Internet Forum letos proběhne 1. listopadu v pražském konferenčním centru City. K probíraným tématům budou patřit: role videí ve stories a na sociálních sítích, influencer marketing, měření konverzí v roce 2022, příběh časopisu Heroine a webu heyfomo.cz, právo v marketingu, budoucnost online kampaní bez cookies a další. Prohlédněte si kompletní program.

Výběr z přednášek

Média, sítě, videohry… Všechny stojí o náš čas, ale ne všechny mohou vítězit – jak se proměňuje trávení času při využívání technologií? Kdo ve velké konkurenci vítězí? Sociální sítě nebo streamingové služby? Nebo bodují videohry? Konkrétní čísla z výzkumu Nielsen Admosphere odprezentuje Tereza Šimečková.

Mediální debata: Jak obstojí média v konkurenci sociálních sítí?

Jak média bojují o přízeň mladého publika? Konkurence sociálních sítí a herních platforem je tvrdá. Jaké projekty se osvědčily? A co pro nejmladší generaci momentálně chystají? Velkou debatu šéfů významných mediálních domů bude moderovat Filip Rožánek, editor DigiZone.cz. Prostor k vyjádření dostanou:

  • Tomáš Búřil, obchodní ředitel Seznam.cz
  • Lenka Černá, generální ředitelka Economia
  • Daniel Grunt, Head of Digital CME (za TV Nova)
  • Martina Říhová, CEO Active Radio a CMI News Active Radio
  • Marek Singer, generální ředitel FTV Prima
  • Tomáš Stránský, Co-CEO CZECH NEWS CENTER

Heyfomo.cz - mladá redakce, která boří stereotypy korporátu

Web heyfomo.cz potvrdil, že nejen přemýšlení, ale i pracovní nasazení u gen Z je naprosto odlišné. Jak pracují se sociálními sítěmi, aby zaujali mladého čtenáře? Lze v dnešní době, kdy jsou mladí přehlceni informacemi, vůbec získat pozornost? Jak pracovat s mladým týmem, který se skládá ze studentů středních a vysokých škol? Vše kolem mladé redakce a tvorby obsahu pro internetovou generaci zodpoví Karolína Čumriková.

Zrodila se Heroine 

Ilona Kleníková a Michaela Kramárová provedou účastníky letošního Czech Internet Fora tím, jak se podařilo vybudovat magazín Heroine, který má na české scéně své pevné místo. Jak se stalo, že se feministická perspektiva dostala do mainstreamu? Kdo patří mezi čtenářky webu/časopisu, kde se vzaly a co musely číst předtím? Jak vzniká nezávislý obsah, kdo ho podporuje a jak v Heroine pracují s uživateli?

Newstream.cz: Nový byznysový zpravodajský web „na zelené louce"

Tereza Zavadilová spoluzaložila byznysový zpravodajský magazín newstream.cz. Jak se podařilo postavit nový web bez zázemí velkého vydavatelství? 

Na letošním 17. ročníku Czech Internet Fora vystoupí zástupci ze společností Nielsen Admosphere, Seznam.cz, Economia, FTV Prima, Dognet, LCG New Media, eHUB.cz, NextPage Media a další. Na webu konference jsou veškeré informace: kompletní program, profily řečníků a řečnic a také registrační formulář.

-mav-