Čtvrtstoletí značky Profissimo připomene Dm limitkou

pondělí, 12. září 2022, 22:15 Aktuality, Marketing, Retail MediaGuru

Privátní značka Dm drogerie Profissimo slaví 25 let na trhu. Upozorní na to limitovaná edice.

Zdroj: Dm drogerie markt

Zdroj: Dm drogerie markt

Privátní značka drogistického řetězce Dm drogerie markt Profissimo si připomíná 25 let na trhu. Pro tuto příležitost připravila společnost limitovanou edici produktů.

„První produkty značky Profissimo se v Dm drogeriích objevily v roce 1997. Hlavním záměrem Dm drogerie při zavádění nové privátní značky bylo nabídnout zákazníkům sortiment, který jim pomůže s praktickým chodem domácnosti i jejím dekorováním. Právě domov je totiž místem, který je pro mnohé symbolem klidu, pohodlí a bezpečí,“ popisuje Jiří Peroutka, manažer komunikace společnosti, s tím, že značka prodává v současnoti přes 200 produktů, a to jak v kamenných prodejnách, tak na e-shopu. Stálý sortiment nynídoplní výrobky z limitované edice, jako jsou například pečicí formy na dort nebo silikonové formy na müsli tyčinky.

Stálou nabídku značky Profissimo tvoří jak pomůcky na úklid, například hadříky, houbičky, kartáče či odpadkové pytle, tak dekorace do domácnosti, například balónky, svíčky nebo balicí papír. Značka Profissimo dále nabízí i sortiment pro pečení, praktické sáčky a fólií, pečicí papír či formičky na muffiny. Nechybí také doplňky na grilovací nebo narozeninovou párty v podobě bambusového nádobí a barevných balónků z přírodního kaučuku.

Úklidové prostředky mohou zákazníci zakoupit například již tuto sobotu při příležitosti Celosvětového úklidového dne.

-stk-