Cupra vyrobila s Mikakus udržitelné tenisky

pondělí, 19. září 2022, 06:55 Aktuality, Marketing MediaGuru

Cupra se spojila se značkou Mikasus a společně vytvořily trvale udržitelné tenisky, které jsou inspirovány ulicemi Barcelony.

Nové tenisky Cupra x Mikasus Born, zdroj: Cupra

Nové tenisky Cupra x Mikasus Born, zdroj: Cupra

Automotive značka Cupra prohlubuje svou spolupráci se společností Mikasus a představuje nové trvale udržitelné tenisky inspirované barcelonskou čtvrtí el Born. Jejich design má vyjadřovat progresivního ducha obou značek.

Lehká plátěná obuv Mikasus x Cupra Born zohledňuje požadavky na ochranu životního prostředí a stejně jako Cupra klade důraz na trvalou udržitelnost a použití recyklovaných materiálů. „Touto kolekcí pokračuje naše spolupráce se značkou tenisek Mikasus, která sdílí naši vizi inspirovat svět z Barcelony prostřednictvím exkluzivních a nekonvenčních produktů,“ řekl Antonino Labate, globální ředitel pro strategii, obchodní rozvoj a provozní činnosti značky Cupra. „Boty Mikasus x Cupra Born jsou dalším potvrzením naší ambice vytvořit lifestylový svět inspirovaný našimi hodnotami, které přesahují hranice automobilového odvětví.“

Tenisky jsou vyrobeny z plátna Ecolive, které se vyrábí ze speciálně zpracovaných recyklovaných tkanin. Obuv z něj je odolná, ohebná a vodoodpudivá. Design pracuje s grafickými detaily, například s kódy v zadní části podrážek, které připomínají označení rozměru pneumatik stejnojmenného modelu elektromobilu, nebo zadním poutkem odkazujícím na bezpečnostní pásy.

Tenisky jsou určeny pro muže i ženy. K dispozici jsou ve třech barvách: modré, černé a khaki.

V minulosti již obě značky vytvořily tenisky Paddock a Garage. 

-stk-