H&M do kampaně obsazuje topmodelku Naomi Campbell

pátek, 2. září 2022, 14:20 Aktuality, Reklama MediaGuru

Tváří podzimní kampaně H&M, jež se inspiruje atmosférou pařížských ulic, se stala topmodelka Naomi Campbell.

Naomi Campbell v kampani H&M, zdroj: H&M

Naomi Campbell v kampani H&M, zdroj: H&M

Oděvní řetězec H&M se ve své podzimní kampani inspiruje atmosférou pařížských ulic a jejích kaváren. Její tváří se stala topmodelka Naomi Campbell, jež se pohybuje v Brasserie Hennes – fiktivní módní destinaci. Značka tak navazuje na letní kampaň Hôtel Hennes. 

Naomi Campbell hraje v kampani pařížskou módní znalkyni, ke které se v Brasserii Hennes připojí zvídavá turistka, modelka Jill Kortleve. Ta právě dorazila do hlavního města módy a spolu s Campbell sleduje, jak se jejich kolegyně – tvůrčí dvojice Young Emperors, modelka Jordan Barrett, modelka Paloma Elsesser či influencerská dvojčata Molly a Reese Blutstein – procházejí dlážděnými ulicemi v outfitech z nové kolekce H&M Fall Fashion. Reklamu režíroval Bardia Zeinali. 

Kampaň představuje kolekci, jež odkazuje na pařížský styl. Jejím základem jsou minisukně, vypasované kabáty a boty – od kovbojských až po kozačky ke kolenům. Převládají v ní teplé tóny oranžové, červené a vínové v kombinaci s kostkovaným vzorem. Součástí jsou i třpytivé doplňky, „tote“ tašky nebo hrubé, výrazné úplety.

„Důležitou součástí podzimní kampaně Brasserie Hennes je i náš věrnostní program H&M Hello Member,“ doplňuje Tereza Svobodová, Loyalty Manažerka H&M pro ČR. „I teď nabídneme našim věrným zákazníkům exkluzivní zážitek. Členové Hello Member se můžou zúčastnit naší soutěže a vyhrát nákupy s módními influencerkami, které jim pomůžou s výběrem outfitu z nové podzimní kolekce v naší flagship prodejně v galerii Myslbek v Praze. A pak si společně užijí návštěvu kavárny ve stylu pařížské brasserie, která byla hlavní inspirací naší podzimní fashion kampaně.“ 

Do soutěže Brasserie Hennes, která poběží do 16. září, se mohou lidé zapojit registrací v aplikaci Hello Member, v členské sekci „Moje výhody“.

-stk-