Na český trh vstupuje fitness platforma Fitshaker

sobota, 10. září 2022, 07:45 Aktuality, Marketing MediaGuru

Slovenská online fitness platforma Fitshaker přichází na český trh. Nabízí cvičení doma, bez plateb za osobního trenéra.

Ilustrační foto, zdroj: Fitshaker

Ilustrační foto, zdroj: Fitshaker

Online fitness platforma Fitshaker si pro svůj debut v expanzi na západ zvolila Česko. Slovenský hráč na poli domácího cvičení zaujímá 65% podíl na slovenském trhu a získal si už více než 72 tisíc zákazníků, z čehož třetinu tvoří stálí předplatitelé. Nabízí přes 1000 fitness videí od známých trenérů.

Za vznikem platformy stojí Peter Švaral, jehož žena dříve v Bratislavě trénovala zumbu. Postupně spolu přidávali své hodiny cvičení na YouTube, aby lidé mohli kdykoli cvičit doma. Videa byla dobře přijata, a tak se zrodil nápad na Fitshaker. 

„Na platformě je přes 1000 kurzů a programů online cvičení, ze kterých si vybere opravdu každý, kdo vyznává zdravý životní styl, a komu záleží na časové a finanční efektivitě. Snažíme se lidi motivovat a pomáháme jim dostat se do formy, aniž by navštěvovali drahá fitness centra. Chceme být první volbou pro všechny, kdo chtějí cvičit doma,“ říká CEO platformy Fitshaker Peter Švaral.  

 

Každý týden je možné cvičit u živých přenosů zdarma s renomovanými trenéry, jako je Hanka Kynychová, Jan Caha, Lea Vršecká, Zuzana Klingrová, Jan Kempa nebo Zuzka Light. V rámci registrace lze navíc zadat konkrétní cíl a Fitshaker sám navrhne tréninkový plán.  

Záměrem značky je permanentní zlepšování a přinášení stále kvalitnějšího video obsahu. Zároveň klade důraz na zákaznickou podporu. „Nejde jen o to, abychom člověku vyřešili konkrétní problém. Potřebujeme ho překvapit, musí z komunikace odcházet s pozitivním pocitem,“ přibližuje Peter Švaral s tím, že český trh je pro značku důležitý.

„Nešli jsme tou nejjednodušší cestou, která by znamenala překlopení videí se slovenskými trenéry na český web. Začínáme tu prakticky od nuly, protože musíme klientům představit české trenéry. Naším cílem do konce letošního roku je zvýšit počet zdejších předplatitelů o  pětinu,“ dodává.    

-stk-