Nadace rodiny Vlčkových má novou vizuální identitu

pátek, 23. září 2022, 07:05 Aktuality, PR, Marketing MediaGuru

Nadace rodiny Vlčkových uvedla novou vizuální identitu, také nový web a claim.

Zdroj: Nadace rodiny Vlčkových

Zdroj: Nadace rodiny Vlčkových

Do letošního podzimu vstupuje Nadace rodiny Vlčkových s novou vizuální identitou, webem i claimem Na každé chvilce záleží. V novém pojetí se více přibližuje dětem a rodinám, které jsou středem pozornosti dětské paliativní péče. Kompletní vizuální identitu a web vytvořilo kreativní studio Brainz Disruptive. Rozvíjí původní identitu, kterou při vzniku Nadace na jaře 2021 navrhli její zakladatelé Katarína a Ondřej Vlčkovi.

„Nové logo symbolizuje lásku a péči. Upravili jsme také typografii a vytvořili unikátní vizuální jazyk, který se propisuje celou identitou. Ta je nyní výraznější a podporuje kreativitu, hravost a radost,“ vysvětluje art director Marc Sanderson ze studia Brainz Disruptive.

Ústřední téma celého webu je podpora rozvoje dětské paliativní péče v České republice. Kromě kompletních informací o grantech, které odborníkům Nadace rodiny Vlčkových na rozvoj péče poskytuje, funguje web jako médium zaměřené na příběhy z oblasti dětské paliativní péče. Část webu je věnovaná usedlosti Cibulka, kterou Nadace na jaře 2021 koupila a rekonstruuje. 

„S novou identitou také začínáme používat claim ‚Na každé chvilce záleží‘, kterým chceme zdůraznit především důležitost pozitivních zážitků. Vše, co spolu rodina zažije, ovlivní životy všech jejích členů teď i do budoucna. Díky hravější identitě, přehlednému webu a zveřejňování příběhů odborníků i rodin chceme také téma dětské paliativní péče přibližovat širší veřejnosti a ukazovat lidem možnosti, jak s námi mohou pomáhat,“ doplňuje Mirek Čepický, ředitel komunikace Nadace rodiny Vlčkových.

-mav-