OMV podporuje věrnostní aplikaci, tváří je i Jirka Král

pátek, 16. září 2022, 14:10 Aktuality, Reklama MediaGuru

OMV komunikuje kampaní svou věrnostní aplikaci OMV MyStation. Přizvala si k tomu influencery Jirku Krále a Jonáše Čumrika.

Jirka Král v kampani OMV, zdroj: OMV

Jirka Král v kampani OMV, zdroj: OMV

OMV Česká republika podporuje marketingovou kampaní start svého nového věrnostního klubu založeného na mobilní aplikaci OMV MyStation. Jejím cílem je motivovat zákazníky k registraci do klubu a nabízet pravidelným návštěvníkům čerpacích stanic OMV výhody, včetně personalizovaných nabídek na míru podle služeb, které daný zákazník využívá nejčastěji.

„Prostřednictvím našeho nového věrnostního klubu OMV MyStation chceme nabízet atraktivní bonusy našim dosavadním věrným zákazníkům a zároveň zaujmout novou skupinu českých řidičů,“ říká Michal Janda, marketingový manažer společnosti OMV Česká republika, s tím, že každý měsíc se program zaměří na podporu konkrétního segmentu nabídky.

V rámci kampaně nejprve informovaly zákazníky o možnosti zapojit se do věrnostního klubu vizuály na čerpacích stanicích, příspěvky na sociálních médiích, bannerová online kampaň a reklama na vybraných outdoorových plochách. Během léta se postupně přidaly další kanály, jako je rádiová, printová, televizní a outdoorová reklama ve vybraných titulech a plochách. Zapojeni do propagace jsou i influenceři Jirka Král a Jonáš Čumrik alias Johny Machette. 

Základem věrnostního klubu je sbírání bodů za čerpání paliva, nákupy či využití mycí linky na čerpacích stanicích OMV v ČR. Stabilní odměny budou doplňovat také krátkodobé promoakce. Aktuálně dostupné možnosti využití bodů mohou zákazníci sledovat přímo v aplikaci. Zaváděcí i průběžné benefity jsou nastaveny tak, aby zákazník mohl po registraci a prvním načerpání pohonných hmot získat za své body některou z odměn, například kávu zdarma. Na cestách je možné také využít navíc navigaci na nejbližší čerpací stanici OMV a aplikace nabízí i službu elektronické peněženky, do níž si uživatelé mohou uložit všechny věrnostní karty, které využívají.

Na kampani spolupracuje OMV s agenturou Bistro Social. Scénář ke spotu vytvořila agentura MRM Bucharest. Režie spotu se ujal Thor Saevarsson. Spot dokresluje skladba Running Home, kterou vytvořili Annaca Espach a Michael Joyce.

-stk-