Staropramen soutěží o lednice, TV i fotbalové sady

sobota, 24. září 2022, 06:55 Aktuality, Reklama MediaGuru

Staropramen spouští spotřebitelskou soutěž o věcné ceny. Vyhrát lze designové lednice, OLED televizory či reprezentační fotbalové sady.

Zdroj: Staropramen

Zdroj: Staropramen

Pivní značka Staropramen 19. září zahájila národní spotřebitelskou promoci. Do konce října se mohou konzumenti zapojit koupí 12 vybraných piv z limitované edice do soutěže o téměř tisíc hodnotných cen.

Limitovaná edice piv Staropramen Smíchov, Staropramen Jedenáctka, Staropramen 12 a Staropramen Nealko s reprezentační tematikou na plechovkách a skleněných lahvích je již nyní dostupná v obchodech. „Mechanika soutěže je jednoduchá. Stačí nakupovat piva Staropramen z limitované edice a zaregistrovat se na speciální webové stránce. Za každý vložený kód z produktů je soutěžící zařazen do slosování o vedlejší výhry, za 12 kódů do slosování o výhry hlavní,“ vysvětluje Junior Brand Manager značky Staropramen Tibor Hauksz s tím, že soutěž trvající od 19. září do konce října je rozdělena do šesti samostatných soutěžních týdnů.

Každý týden budou losováni výherci cen, jako jsou designové retro chladničky s mrazákem Smeg, nejnovější model LG OLED TV, fotbalové reprezentační dresy a sady s míčem Puma, mikinou i šálou České fotbalové reprezentace. Nechybí ani zásoba piva. Mechanika soutěže je založena na sběru kódů zpod víček a z plechovek. 

Spotřebitelskou soutěž podpoří 360° kampaň, jež poběží nejen v místě prodeje, ale také v televizi, digitálním prostředí včetně sociálních sítí a na outdoorových plochách. Krátký desetivteřinový spot s voiceoverem Hynka Čermáka vychází z loňské kampaně „Reprezentovat je pro nás nejvíc“. V digitálních formátech poběží po celou dobu konání soutěže, na televizních kanálech skupiny FTV Prima do 16. října.

-stk-