Zalando v kampani oslavuje osobní módní okamžiky

čtvrtek, 8. září 2022, 12:30 Aktuality, Reklama MediaGuru

Osobní módní momenty oslavuje ve své nové kampani módní e-shop Zalando. Tváří se stala modelka Paloma Elsesser.

Tváří kampaně e-shopu Zalando se stala modelka Paloma Elsesser, zdroj: Zalando.

Tváří kampaně e-shopu Zalando se stala modelka Paloma Elsesser, zdroj: Zalando.

Módní e-shop Zalando zahájil novou kampaň se sloganem „Objevte sílu okamžiku“, v níž oslavuje „osobní módní okamžiky, které lidem dělají radost. Zároveň tak představuje outfity pro letošní podzim.

Naše nejnovější kampaň nabádá k ‚objevení síly okamžiku‘ s neomezenou nabídkou módních outfitů, které jsou tuto sezónu k dispozici na Zalandu. Doufáme, že kampaň inspiruje lidi, aby se svobodně vyjadřovali a prožívali mnoho vlastních módních okamžiků, které jim dělají radost, ať už jde o procházku v parku, nebo večerní posezení s přáteli,“ popisuje Ralph Rijks, viceprezident pro regionální marketing. 

Hlavní tváří reklamy se stala modelka Paloma Elsesser, obhájkyně přijetí vlastního těla a osvěty v oblasti duševního zdraví. Vedle ní se objeví i její sestra a kolegyně modelka Ama Elsesser, dále rakouský DJ a model Wolfram, nizozemský model Dylan Hasselbaink, německý hudebník Noah Levi a španělská herečka Hajar Brown.

Televizní spot obsahuje krátké scény z každodenního života, v nichž jsou zachyceny „osobní módní okamžiky poukazující na to, jak může oblečení, které nosíme, vyvolat radost, motivaci a spokojenost v běžném životě.

Kampaň natočil londýnský scénárista a režisér Isaac Lock. Vizuály nafotil německý fotograf Jonas Unger. Styling kampaně připravila kostýmní návrhářka Tereza Ortiz.

-stk-