Alza spouští podzimní hon na stavebnice Lego

čtvrtek, 27. října 2022, 07:25 Aktuality, Reklama MediaGuru

Alza ve spolupráci se značkou Lego připravila hon na stavebnice v AlzaBoxech.

Zdroj: Shutterstock

Zdroj: Shutterstock

Alza ve spolupráci se značkou Lego schovává do 30 svých AlzaBoxů v České republice a na Slovensku stavebnice. Zájemci o podzimní hon se mohou do soutěže zapojit na Instagramu. 

Od začátku října Alza do svých AlzaBoxů po dobu deseti týdnů postupně ukryje 30 krabic stavebnic Lego. Do hry se může zapojit každý, zájemcům stačí napsat žádost o kód k otevření boxu pod videa s nápovědou, ve kterém kraji se stavebnice daný týden ukrývá. Videa s indiciemi e-shop zveřejňuje každý týden na sociální síti Instagram, ve hře jsou vždy tři stavebnice ukryté ve vybraném regionu. Poté již stačí kód, který zájemci obdrží v soukromé zprávě, zkusit zadat do AlzaBoxu a při správném uhádnutí si vzít jednu ze schovaných krabic. V prvním kole zájemci prohledali 114 AlzaBoxů v Libereckém a Ústeckém kraji, nejrychlejší výherce v Liberci otevřel box pouhých šest minut po aktivaci kódu. 

Každý týden se v AlzaBoxech ukrývají stavebnice na dané téma, jako jsou například vesmír, věda a technika, budovy a architektura nebo vozidla. Hrát se ale bude i o Disney Ledové království, dům ze Sám doma nebo na Ferrari Daytona SP3. 

Stavebnice Lego se řadí mezi nejprodávanější hračky na e-shopu Alzy, a to nejen pro děti, ale i pro dospělé. „Různé edice stavebnic Lego jsou na našem e-shopu tradičně populární. Například loni v období před Vánoci byla speciální sada Harry Potter – Brumbálův fénix nejprodávanější hračkou na Alze vůbec a následovalo ji další Lego, a sice Bradavice: kouzelnické šachy,“ řekl Ondřej Hnát, obchodní ředitel Alza.cz. Také letos e-shop očekává, že mezi vánočními trháky nebudou kostičkové stavebnice chybět. 

-stk-