Do agentury Adison nastoupily tři nové tváře

čtvrtek, 20. října 2022, 07:00 Aktuality, PR, Lidé MediaGuru

Pavla Hajpišlová, Michaela Čentešová a Aneta Topičová rozšířily tým agentury Adison.

Aneta Topičová, Michaela Čentešová a Pavla Hajpišlová, zdroj: Adison

Aneta Topičová, Michaela Čentešová a Pavla Hajpišlová, zdroj: Adison

Agentura Adison se v posledních měsících rozrostla o tři nové tváře – Pavlu Hajpišlovou, Michaelu Čentešovou a Anetu Topičovou.

Pavla Hajpišlová v agentuře působí jako PR Executive a věnuje se například klientům IKEA a Tesco. Předešlé zkušenosti sbírala hlavně v segmentu sportovního PR, podílela se mimo jiné na komunikačních aktivitách kolem Zlaté tretry nebo mistrovství světa v parahokeji a od roku 2021 byla PR manažerkou Českého krasobruslařského svazu.

Michaela Čentešová nastoupila jako Senior PR Executive a hned se začala zapojovat do práce pro Palírnu U Zeleného stromu nebo skupinu Labs1503. Za sebou má několik let práce v roli redaktorky i šéfredaktorky různých lifestylových médií, ale také jako PR manažerka agentury Inhubo.

Aneta Topičová přišla do Adisonu na nově vytvořenou pozici People & Culture. Stala se tak pravou rukou ředitelů Hany Křenkové a Tomáše Fridricha v záležitostech týkajících se týmu, jeho spokojenosti, rozvoje nebo náboru. Za sebou má bohatou praxi v multibrandových korporacích i startupové personální agentuře. Adisonu má pomoci nejen interně, ale také v roli konzultanta u klientských kampaní zaměřených na employer branding či interní komunikaci.

Agentura má aktuálně ještě dvě další otevřené pozice – hledá account managera a dalšího PR Executive. 

-stk-