Luxor ve vánoční kampani radí s dárky

sobota, 22. října 2022, 07:55 Aktuality, Reklama MediaGuru

Ve vánoční kampani s heslem „Všechno pro vás a vaše blízké“ se knihkupectví Luxor zaměřuje na šíři sortimentu a doplňkové služby.

Zdroj: Repro YT Luxor

Zdroj: Repro YT Luxor

Knihkupectví Luxor startuje vánoční kampaň s heslem „Všechno pro vás a vaše blízké“, v níž radí, jaké dárky pod stromeček pořídit. Opět se v ní zaměřuje na šíři sortimentu a doplňkové služby v prodejně. 

„Kniha je velmi oblíbený dárek, někdy však může být těžké v široké nabídce trefit tu správnou. Naši knihkupci a knihkupkyně zákazníkům kdykoliv rádi pomohou vybrat vhodný dárek pro každého čtenáře. Anebo nečtenáře – kromě knih u nás zákazníci najdou například hry nebo dárkové předměty,“ popisuje pozadí kampaně Klára Unzeitigová, která v Luxoru vede marketingový tým.

Kampaň ukazuje, že v Luxoru každý sežene vhodný dárek pro kohokoliv z rodiny. „Chtěli jsme se v množství vánočních kampaní vyhnout sentimentu, a tak jsme zvolili odlehčený příběh samotného nákupu dárků propojený vtipnými momenty, protože není nic horšího, než když vás při nákupu dárků přistihne další člen rodiny,“ komentuje myšlenku kampaně Michaela Jónová z agentury VCCP, jež je pod kampaní podepsána.

Ukázka klíčového vizuálně k vánoční kampani knihkupectví Luxor, zdroj: Luxor

Ukázka klíčového vizuálně k vánoční kampani knihkupectví Luxor, zdroj: Luxor

Kampaň poběží na internetu, sociálních sítích a v místě prodeje. Produkci zajistila společnost Yo’Mama, režie se ujal Štěpán Plicka.

-stk-