Na obálce časopisu Dieta jsou poprvé její čtenářky

úterý, 25. října 2022, 11:35 Aktuality, Tisk MediaGuru

Časopis Dieta umístil poprvé na titulní stranu své čtenářky. Za poslední rok prošly proměnou, která probíhala v rámci výzvy časopisu Dieta.

Titulní strana časopisu Dieta

Titulní strana časopisu Dieta

Listopadové vydání časopisu Dieta (Czech News Center), které je v prodeji od úterý 25. října, nemá poprvé na své na obálce známou osobnost, ale své čtenářky. Ty za poslední rok prošly proměnou vzhledu i životního stylu. Proměna probíhala pod odborným vedením výživových poradců programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan.

Jde o čtenářky Nicole, Táňu a Marii, které se před 10 měsíci přihlásily do výzvy s názvem Buď fit s Dietou pořádanou časopisem Dieta. Všechny tři spojovala touha shodit nadbytečná kila, ale také udělat několik změn v životě. Každá z nich měla k dispozici svého výživového poradce programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan, který jim nastavil jídelníček a aktivity na míru, a který byl neustále k dispozici.

„Obálky a coverstory časopisu Dieta dlouhodobě patří známým a inspirativním ženám. Nicole, Táňa a Maruška možná nejsou mediálně známé, aspoň prozatím, ale rozhodně jsou obrovsky inspirativní. Proto jsme se rozhodli věnovat jim obálku listopadového čísla a já věřím, že budou svým příběhem motivovat mnoho dalších lidí ke změně životního stylu a plnění snů,“ vysvětluje Marie Makovská, šéfredaktorka časopisu Dieta.

-mav-