New business skupiny Near & Dear vede Jedličková

čtvrtek, 6. října 2022, 14:35 Aktuality, Reklama, Lidé MediaGuru

Skupina Near & Dear rozšiřuje New Business oddělení. Vede ho Karolína Jedličková.

Karolína Jedličková, zdroj: Near & Dear

Karolína Jedličková, zdroj: Near & Dear

Komunikační skupina Near & Dear rozšiřuje segment New Businessu. Na pozici New Business Director nastupuje Karolína Jedličková, jež bude mít společně se Šimonem Vodrážkou, který skupinu vede, na starosti veškeré nové zakázky, zastřešení skupinových tendrů a podporu interních obchodních aktivit.  

„New business vnímám jako velmi komplexní problematiku, která není jen o nových příležitostech a péči o stávající klientelu, ale o kultivaci týmového prostředí, organizaci, vzdělávání týmů. Velkou výhodou je pro mě zkušenost z reklamy, PR i kreativy, ze kterých denně těžím, meziagenturní spolupráce je tak mnohem snazší a s týmy se můžeme soustředit na maximální výkon a zlepšovat se v tom, co děláme. Pozice je pro mě velkou výzvou a skvělou příležitostí k budování stabilního zázemí a oddělení, které se stane oporou celé skupiny. Při práci bych ráda zúročila své zkušenosti ze spolupráce s korporáty, středně velkými společnostmi i start-upy. Do budoucna se chci zaměřit na větší diverzifikaci klientského portfolia a rozvoj procesů,” říká Karolína Jedličková. 

Rozšíření new business oddělení má za cíl rozvoj a stabilizaci new business postupů a aktivit. Hlavní částí je vedení skupinových tendrů a podpora jednotlivých agentur, které ve skupině působí. Další zodpovědností týmu je rozvoj klientských vztahů, support vývoje produktového portfolia agentur a speciální eventy. Dále pak sociální sítě skupiny a web Near & Dear.

Karolína Jedličková do Near & Dear přešla z Katz83, kde rok působila jako Account Director. Předtím pracovala jako Key Account Manager v Topic PR, jež patří do skupiny Near & Dear. Má dlouholeté zkušenosti z oblasti PR, marketingu a reklamy, konkrétně z castingu a produkce. Založila platformu Jedna formule a věnuje se startupovému projektu Roletik.

-stk-