Nova Lady zařazuje tureckou telenovelu Moje malá princezna

pondělí, 17. října 2022, 16:00 Aktuality, TV MediaGuru

Při příležitosti ročního výročí zařazuje stanice Nova Lady do vysílání romantický turecký seriál Moje malá princezna.

Moje malá princezna, zdroj: TV Nova

Moje malá princezna, zdroj: TV Nova

Skupina Nova si 18. října připomene rok od zahájení vysílání tematického kanálu Nova Lady. Při této příležitosti zařazuje nově do vysílání romantický turecký seriál Moje malá princezna. Zaplní večery od pondělí do čtvrtka v čase od 20:15, a to od pondělí 17. října. Nový seriál tak naváže na romantickou vlnu, která odstartovala na Nova Lady 11. října novým seriálem Pomsta nebo láska.

Právě romantické seriály se podle sdělení skupiny Nova řadí na Nova Lady k nejsledovanějším. Uspěly také seriály Nemocnice New Amsterdam s Ryanem Eggoldem, Nemocnice Chicago Med nebo Dobrý doktor. Premiérové uvedení páté řady tohoto seriálu připadá na 31. října. Diváci vyhledávali i seriály jako Panství Downton, Poldark nebo Pan Selfridge

Pokračovat na Nova Lady v další sezoně budou např. reality show Vítejte doma nebo premiérový Život na jachtě: Pod plachtami. Reprízy seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 budou i nadále součástí odpolední programové nabídky Nova Lady.

Podíl stanice Nova Lady na sledovanosti představuje zatím v letošním říjnu 0,68 % v divácké skupině 15-54 (zdroj: ATO-Nielsen Admosphere).

-mav-