Novým provozním ředitelem Acomware je Dušan Smoljak

středa, 26. října 2022, 07:15 Aktuality, Reklama, Lidé MediaGuru

Na pozici COO marketingové agentury Acomware nastoupil Dušan Smoljak.

Dušan Smoljak, zdroj: Acomware

Dušan Smoljak, zdroj: Acomware

Novým COO marketingové agentury Acomware se stal Dušan Smoljak, který doposud v agentuře působil jako šéf konzultačního oddělení. V nové roli nahradí Ondřeje Smékala, který se nyní bude v pozici Chief Business Officera orientovat především na další rozvoj v oblasti mediálního nákupu, a to včetně televize a OOH formátů. 

V agentuře Dušan Smoljak působí přes tři roky, začal zde na pozici Performance Team Leadera a následně se posunul do role Head of Consulting, kde měl na starosti vedení celého týmu konzultantů a klientských projektů. Ve své nové pozici se bude soustředit především na řízení společnosti z pohledu denního fungování jednotlivých oddělení a dalšího rozvoje služeb pro klienty v oblasti digitálního marketingu. 

„Acomware v posledních dvou letech dynamicky roste, a to nejen v našich původně hlavních službách, kterými jsou performance marketing nebo e-mailing. Velkým motorem růstu je i kreativní agentura Blueglue a divize zákaznické retence a dat. Proto jsem rád, že jednu z nejdůležitějších pozic ve firmě obsadí právě Dušan, který má silný tah na branku, zodpovědný přístup k práci a také obrovské know-how v oblasti digitálního marketingu,“ říká David Vurma, CEO Acomware.

Smoljak v minulosti působil jako Project Manager v agentuře Marketup či v marketingu Plzeňského Prazdroje. Přednáší rovněž na konferencích a vede semináře o online marketingu. Je člen představenstva ADMEZ a zasedá v porotě oborových soutěží.

-stk-