Rádio Blaník odstartovalo soutěž, proplatí zálohy na energie

úterý, 18. října 2022, 07:15 Aktuality, Rádio MediaGuru

Rádio Blaník opakuje svůj koncept rozhlasové hry, v rámci které proplatí posluchačům roční zálohy na energie.

Zdroj: Rádio Blaník

Zdroj: Rádio Blaník

Rádio Blaník odstartovalo v pondělí 17. října projekt Energie na rok zdarma. Realizuje ho společně se společností Sev.en Energy. Rádiová hra je postavena na běžném modelu, kdy se posluchač musí nejprve u rádia zaregistrovat a poté poslouchat, zda jej v rádiu zmíní. Podobný koncept Rádio Blaník využilo na jaře, kdy posluchačům rozdalo na zálohy energií téměř půl milionu korun. Prvního výherce vyhlásí v pondělí 24.10. 2022. 

„Rádio Blaník dlouhodobě vystupuje se strategií, že posluchačům ulehčuje život a pomáhá jim jako blanický rytíř v těžkých chvílích. Dnes více než kdy jindy vnímáme, že se naši posluchači často ocitají ve finanční tísni, protože nedokáží zaplatit své účty za energie. Proto jsme se spolu se Sev.en Energy rozhodli, že jim proplatíme roční zálohy a trochu jim v současné situaci ulehčíme život,“ říká Daniel Rumpík, programový ředitel Rádia Blaník.

„Naše společnost je tradičním výrobcem stabilní levné energie převážně z domácích paliv, což je přesně disciplína, která by postupně mohla domácnostem pomoci snížit částky na fakturách. I proto nám připadala iniciativa Rádia Blaník velmi sympatická a rozhodli jsme se ji podpořit,“ dodala Gabriela Sáričková Benešová, mluvčí Sev.en Energy.

Posluchač pošle registrační SMS do rádia, kde uvede své jméno, údaje o bydlišti a výši měsíčních záloh za energie. Tímto krokem se zaregistruje do hry a pak čeká a poslouchá stanici, zda tam nezazní jeho jméno. Pokud uslyší své nacionále ve vysílání, musí zavolat do Rádia Blaník dříve, než dozní tři po sobě jdoucí písničky. Poté mu Rádio Blaník a Sev.en Energy proplatí 12násobek částky, kterou si soutěžící napsal do registrační SMS.

-mav-