TV Nova nasadí od 10. listopadu seriál O mě se neboj

pondělí, 31. října 2022, 06:55 Aktuality, TV MediaGuru

Osmidílný romanticko-komediální seriál O mě se neboj zahájí na TV Nova ve čtvrtek 10. listopadu, o týden dříve bude k vidění na Voyo.

O mě se neboj, zdroj: TV Nova

O mě se neboj, zdroj: TV Nova

Příběh rozvádějící se Evy (Veronika Arichteva) a sebevědomého, byť trochu lehkovážného právníka Martina (Václav Matějovský), který zapomene na její rozvodové stání a zasáhne tak do jejího života, nazvaný O mě se neboj zahájí na obrazovkách TV Nova ve čtvrtek 10. listopadu a o týden dříve na Voyo. Osmidílný romanticko-komediální seriál pro TV Nova natočila společnost Dramedy Productions producentů Filipa Bobiňského a Jana Coufala a režíroval jej Biser A. Arichtev. V dalších rolích se objeví Lukáš Příkazký, Veronika Lapková, Patricie Pagáčová, Sára Rychlíková, Vojtěch Vodochodský a Michal Kocourek.

„O mě se neboj je ukázkou skvěle odvyprávěného romanticko-komediálního seriálu, který do popředí staví výraznou ženskou hrdinku. Ta se, prostřednictvím své představitelky Veroniky Arichtevy, musí vypořádat nejenom se svým životem a celou řadou překážek, ale také s tím, že neustále zasahuje do života jiných a generuje přitom velké množství situací, které musí její blízcí řešit spolu s ní. Nedokáže totiž nechat nespravedlnost jen tak bez povšimnutí, což je na ní obrovsky sympatické, stejně jako její totální otevřenost, upřímnost a nezdolnost, se kterou jde pořád dál a dál, ať už se děje cokoliv,“ shrnuje kreativní producent TV Nova Michael Bütow.

V programovém schématu TV Nova nahrazuje seriál O mě se neboj druhou řadu Pana profesora, jejíž děj se uzavře 3. listopadu.

Detaily k seriálu si můžete prohlédnout v materiálu níže. 

-mav-