Zásilkovna spouští vlastní e-shop, nabízí desítky produktů

úterý, 18. října 2022, 12:25 Aktuality, Retail MediaGuru

Zásilkovna spouští vlastní e-shop s desítkami nejrůznějších produktů.

Zdroj: Zásilkovna

Zdroj: Zásilkovna

Zásilkovna spouští vlastní e-shop s desítkami nejrůznějších produktů. Na prodej jsou zde brandované věci do kanceláře, do přírody, pro radost a pro děti. Pro doručení zboží budou nakupující moci využít síť výdejních míst Zásilkovny včetně více než 3 300 Z-BOXů a také doručení na adresu Zásilkovna domů. Doprava zakoupeného zboží je zdarma. Zásilkovna bude seznam produktů průběžně rozšiřovat.

„Lidé se nás často ptali, kde si mohou pořídit naše červené obrandované produkty. Největší poptávka byla po velkých taškách na přenos zásilek či po originálním flash disku ve tvaru dodávky. Rozhodli jsme jim přání splnit a nabídli cestu, jak si tyto produkty snadno pořídit," uvedl Milan Šmíd, marketingový ředitel skupiny Packeta.

E-shop Zásilkovny je rozdělen do pěti základních sekcí: „Do kanclu“ (např. USB flash disk „Z-BOX“, dřevěná propiska, lepicí páska, svinovací metr nebo šálek na kávu), Oblečení (trenky pro děti, dámy i pány nebo klobouk), „Po práci legraci“ (lipo bonbóny, plovoucí držák na nápoj, desková hra Kurýrova cesta, outdoorová lahev nebo deštník), „Další radosti“ (samolepky, kapesní hřeben nebo panák na krk kovový) a „Pro mrňata“ (plážový míč nebo bodýčko).

-mav-