Ambasadorem značky Swappie je zpěvák Ben Cristovao

pondělí, 7. listopadu 2022, 06:45 Aktuality, Reklama MediaGuru

Firma Swappie, jež vykupuje, repasuje a prodává iPhone, navázala spolupráci s Benem Kristovo.

Ben Cristovao se spojuje s firmou Swappie, zdroj: Swappie.

Ben Cristovao se spojuje s firmou Swappie, zdroj: Swappie.

Finská společnost Swappie, která vykupuje, repasuje a prodává iPhony, v České republice navazuje spolupráci s Benem Cristovao. Cílem spolupráce je motivovat veřejnost a hlavně mladé lidi k udržitelnějšímu přístupu v každodenním fungování a snížit tak negativní dopady na životní prostředí. 

Ben Cristovao vytvořil pro Swappie minutové video a dva kratší spoty, v nichž vysvětluje hlavní benefity služby Swappie. Značku podpoří také na svém osobním Instagramu. Kampaň odstartovala 1. října během Benova koncertu v pražské O2 areně. Jeho tým se během koncertu samotného zaměřoval na téma udržitelnosti a snažil se event zajistit co nejvíce ekologicky a zodpovědně vůči planetě.  

„Ve svém životě se snažím přemýšlet nad tím, jak být ohleduplnější vůči ostatním na téhle planetě. Nejím maso ani jiný živočišný produkty, když to jde, jedu po městě na elektrickým one wheelu nebo kole. Třídím odpad a snažím se věci spíš opravovat, než kupovat neustále nové. Proto mi i dává smysl spojení se Swappie, který nabízí kvalitní službu v oblasti repasovaných telefonů. K tomu přidávají i dost benefitů, které vás přesvědčí, že to má smysl,” uvádí ke spolupráci Ben Cristovao. 

-stk-