Binance uvedla v Česku svou první reklamu, je s Ronaldem

pondělí, 28. listopadu 2022, 16:35 Aktuality, Reklama MediaGuru

Televizní reklama je pro kryptoburzu Binance dalším z kroků, jak chce v Česku komunikovat k veřejnosti

Kryptoměnová světová burza Binance uvedla v Česku svůj první televizní spot. Váže se k fotbalovému mistrovství světa v Kataru a její hlavní tváří je Cristiano Ronaldo. Ronaldo v rámci TV spotu vstupuje do digitální reality a představuje svou NFT kolekci na platformě Binance. „Přidej se k Binance. Tak jako já,“ říká fotbalový útočník.

Zdroj: Binance

Lokalizaci televizního spotu zajistila agentura Punchline!, která se dlouhodobě stará o komunikaci kryptoměnové burzy Binance na českém a slovenském trhu. ,,Dlouhodobým cílem Binance je vzbudit zájem o Web3 prostřednictvím světa NFT. Televizní spot obsazený nejvýznamnější fotbalovou osobností světa je proto logický krok. Věřím, že nejen fotbalové fanoušky osloví,” uvedl Jan Hostinský z Punchline.

Televizní reklama je pro kryptoburzu dalším z kroků, jak chce v Česku komunikovat k veřejnosti. Dlouhodobě spolupracuje s českými umělci a tvůrci. V květnu se na platformě Binance podařilo prodat NFT například Colours of Ostrava nebo Opráskům sčeský historije. Nejnovějším počinem byla tvorba graffiti v pražském Těšnově s Vandou Chaloupkovou a Janem Břenkem. Obsah, který vznikl při tvorbě muralu, využilo Binance i pro své globální kampaně.

,,Jako leader se zaměřujeme na silnou lokální komunitu. Budujeme ji tak, aby byla schopna se i nadále rozšiřovat. Mistrovství světa 2022 ve spojitosti s Cristianem, se kterým právě spolupracujeme, se nám jeví jako ideální příležitost představit se i širší veřejnosti. Proto jsme se v Česku rozhodli odvysílat naše první televizní spoty,” říká Matúš Okša, manažer Binance pro Česko.

-mav-