Divadelní online služba Dramox vstoupila na polský trh

čtvrtek, 10. listopadu 2022, 07:20 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Od úterý 8. listopadu je divadelním online služba Dramox dostupná i polským divákům.

Česká streamovací platforma Dramox se rozšiřuje, divadlo online nově přináší také do Polska. Polským divákům nabídne divadelní představení z celého světa včetně českých inscenací. Současně se tím rozšiřuje nabídka pro diváky české, kteří budou moci sledovat představení z polských divadel. Ty mají být brzy na Dramoxu s českými titulky. Dramox je už od února 2022 i na Ukrajině

Placená služba Dramox na českém trhu působí dva roky, za tuto dobu divadlo online vyzkoušelo více než 60 tisíc diváků. Od počátku své existence Dramox chce, aby lidé mohli trávit s divadlem více času. „Snažíme se, aby si diváci mohli užít to nejlepší, nejvtipnější a nejkrásnější divadlo, co známe. Čas strávený s divadlem je dobře strávený čas,“ uvedl u příležitosti druhých narozenin Dramoxu jeho zakladatel Martin Zavadil.

Uživatelé služby získávají přístup k divadelním představením z celého světa, která mohou sledovat online ve svém počítači, mobilu či chytré televizi. Spolupracuje s divadly z celého světa, která v divadle online vidí příležitost ukázat svá díla širokému mezinárodnímu publiku. Knihovna Dramoxu se neustále rozrůstá o nová představení. „Vzhledem k úžasným reakcím z divadel z celého světa chceme navázat spolupráci také v dalších zemí. V příštím roce bychom chtěli Dramox rozšířit minimálně o jeden další trh,“ uvedl Zavadil k plánům do budoucna.

-mav-