Do Ecomailu nastupuje Lukáš Balek ze Scuku

středa, 2. listopadu 2022, 06:45 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Bývalý marketingový ředitel on-line farmářského tržiště Scuk.cz Lukáš Balek rozšíří tým Ecomailu.

Lukáš Balek, zdroj: Ecomail.cz

Lukáš Balek, zdroj: Ecomail.cz

Do českého e-mailingového nástroje Ecomail.cz na pozici Head of Innovation nastoupil v říjnu Lukáš Balek. Na starost bude mít zejména rozvoj a péči o klienty. Se svým týmem se zaměří na jejich vzdělávání, pomoc při nastavování vhodných strategií nebo hledání potenciálních příležitostí k růstu. Vedle toho bude sbírat zpětnou vazbu od uživatelů této platformy tak, aby aplikace odpovídala potřebám klientů a nejnovějším trendům.

„Vidíme, že je mezi našimi klienty o tento typ služeb velký zájem. Proto jsme se rozhodli jejich přání vyslyšet a nabídnout jim in-house experta, který se e-malingu věnuje již 6 let. Nepochybuji o tom, že Lukáš se svými bohatými zkušenostmi pomůže rozvíjet nejen e-mailingové strategie našich největších klientů, ale taky celý nástroj,” odhaluje plány Jakub Stupka, COO a spoluzakladatel společnosti Ecomail.cz. 

V minulosti působil Lukáš Balek na pozici marketingového ředitele online projektu Scuk.cz, který přesunul farmářské trhy na internet. Kromě toho také konzultoval a nastavoval e-mailingové strategie největším e-shopům v Česku, jako je ZOOT, Bonami, Feedo nebo Lékárna.cz. Vystudoval IT na Vyšší odborné škole v Aberdeenu ve Skotsku a sociologii na Západočeské univerzitě v Plzni.

-stk-