Haze zakládá novou divizi, přichází Poláček z časopisu Level

středa, 30. listopadu 2022, 07:45 Aktuality, Reklama MediaGuru

Do agentury Haze nastupuje Petr Poláček, spolumajitel časopisu Level. Vzniká nová divize se zaměřením na full-service služby v herním odvětví.

Jakub Husar a Petr Poláček, zdroj: Haze

Jakub Husar a Petr Poláček, zdroj: Haze

Agentura Haze se rozhodla rozšířit svůj záběr – kromě marketingových služeb se bude nově věnovat také hernímu byznysu v oblasti PR, outscourcingu a digitálních kampaní. Za tímto účelem přichází Petr Poláček, spolumajitel herního magazínu Level a vývojář se zkušenostmi s marketingem na titulech jako Arma 3, DayZ, Vigor nebo Way of the Hunter. Nastupuje na pozici marketingového ředitele, zodpovídat bude především za zahraniční herní odnož.

Společně nabídnou služby na poli herního průmyslu od tvorby  brandu, přes návrh marketingové strategie, až po samotnou realizaci na klíč. Svou herní divizi bude Haze rozvíjet postupně podle projektů, s jejichž akvizicí pomůže Poláček doma i v zahraničí. „Herní průmysl nabízí spoustu příležitostí, kde můžeme etablovaným i začínajícím tvůrcům pomoci s kvalitním obsahem i prosazením na mezinárodním poli. To je náš cíl,” říká spoluzakladatel a výkonný kreativní ředitel Haze Jakub Hussar.

Haze bude svou herní divizi rozvíjet postupně podle projektů, s jejichž akvizicí pomůže Poláček doma i v zahraničí. „Nastal čas udělat krok vpřed. Herní průmysl nabízí spoustu příležitostí, kde můžeme etablovaným i začínajícím tvůrcům pomoci s kvalitním obsahem i prosazením na mezinárodním poli. To je náš cíl,” dodal Hussar.

Haze se vedle marketingových služeb českých i globálních klientů nově věnuje také hernímu byznysu v oblasti PR, outscourcingu a digitálních kampaní. Vznikla v roce 2018,  pracuje pro klienty jako Pilsner Urquell, Lego, Kytary.cz či Kooperativa. Vlastnické podíly Haze zůstávají neměnné. Většinu (90 %) vlastní Jakub Hussar, zbylých deset procent Martin Charvát.

-stk, -mav-