Lego otevírá svůj první značkový obchod v Česku

čtvrtek, 3. listopadu 2022, 11:35 Aktuality, Retail, Marketing MediaGuru

V obchodním centru Westfield Chodov otevírá Lego svůj první brandový obchod na českém trhu.

První značkový obchod Lego v České republice se nachází v pražském obchodním centru Westfield Chodov, zdroj: Lego.

První značkový obchod Lego v České republice se nachází v pražském obchodním centru Westfield Chodov, zdroj: Lego.

Společnost Lego Group otevřela 3. listopadu svůj první obchod Lego v České republice. Nová prodejna se rozprostírá na ploše 190 m² v nultém patře pražského nákupního centra Westfield Chodov. 

„Otevření našeho prvního obchodu Lego v České republice je pro Lego Group důležitým milníkem a dokazuje odhodlání rozšiřovat příležitosti pro fanoušky všech věkových kategorií, aby se mohli seznámit s touto značkou.  V prodejně je k dispozici nejen největší sortiment výrobků Lego, ale také mnoho příležitostí, jak si s kostkami Lego hrát a pomoci nám tak v našem poslání inspirovat a rozvíjet stavitelky a stavitele zítřka prostřednictvím kreativní hry a učení,“ říká Adriana Jahňáková, generální ředitelka společnosti pro Českou a Slovenskou republiku. 

Návštěvníky obchodu přivítá unikátní 3D model Lego inspirovaný českou historií. Jde o mluvícího rytíře na koni, který je vysoký přes 2,5 metru. Kromě něj je k vidění replika pohledu na Václavské náměstí včetně Národního muzea v pozadí a dále mozaika připomínající další české památky a známá místa.

Kromě toho prodejna svým zákazníkům nabídne možnost postavit si vlastní personalizovanou minifigurku Lego, využít kostičky ke stavění, včetně interaktivního hracího stolu, výzvy ve volném stavění a eventy pořádané každý měsíc. K dispozici bude také stěna Pick a Brick, která umožní zákazníkům vybrat si přesně ty jednotlivé dílky, které pro své stavby potřebují.

V nabídce obchodu bude celá řada stavebnic, které jsou k dostání pouze v prodejnách Lego nebo na stránkách značky, včetně Lego Star Wars,  Pozemního spídru Luka Skywalkera, Lego Harry Potter Příčné ulice, Lego Icons Butikového hotelu, Lego Icons Titanicu a Lego Ideas Vincent van Gogh – Hvězdné noci.

-stk-