Marketing firmy TCL Electronics řídí Renata Šolcová

středa, 23. listopadu 2022, 07:05 Aktuality, Lidé, Marketing MediaGuru

Na pozici marketingové manažerky společnosti TCL Electronics pro střední a východní Evropu nastupuje Renata Šolcová.

Renata Šolcová, zdroj: TCL Electronics

Renata Šolcová, zdroj: TCL Electronics

Na pozici marketingové manažerky společnosti TCL Electronics pro střední a východní Evropu nastupuje Renata Šolcová. Tuto pozici dosud vykonával Easton Kim, který postoupil na pozici evropského marketingového ředitele.

Renata Šolcová bude v daném regionu řídit aktivity ATL i BTL, konkrétně nastavení marketingové a retail-marketingové strategie, včetně posílení a prezentace značky TCL na vybraných trzích. Spolu se svým týmem se zaměří na public a media relations, sponzoring (zejména sportovní), retail management a partnerské marketingové aktivity.

„Budu usilovat o zviditelnění značky TCL na trzích, za které zodpovídám – jak v retail segmentu, tak v online prostředí. Mezi spotřebiteli a značkou TCL je třeba i nadále budovat pozitivní vztah,“ uvedla Renata Šolcová.

Renata Šolcová nastoupila do společnosti TCL Electronics po předchozí práci pro značku Samsung, kde zodpovídala za retail marketing. Předtím pracovala jako brand manažerka, respektive trade marketing manažerka, u společností Bongrain, Bell nebo Nutricia.

-mav-