Na trh vstoupila Kolaloka, inspirovaná Limonádovým Joem

úterý, 29. listopadu 2022, 14:15 Aktuality, Reklama, Marketing MediaGuru

Legendární nápoj z filmové hudební komedie Limonádový Joe je nyní k dostání na trhu.

Zdroj: Kolaloka

Zdroj: Kolaloka

 „Rány, šoky, kuří oka, vše vyléčí Kolaloka!“, hlášku z filmové hudební komedie Limonádový Joe aneb Koňská opera si pamatuje kde kdo. Jak legendární nealkoholický nápoj Kolaloka chutnal, však nikdo neví. Nyní je ale možné jej ochutnat. Od léta je totiž v prodeji v řetězci Albert nebo na online supermarketu Rohlík.

Za zrodem značky Kolaloka stojí Radek Umlášek, který se k vytvoření filmové limonády rozhodl, protože je velkým fanouškem zmíněného filmu. „Přišlo mně, že by si Kolalokova limonáda zasloužila, aby byla v regálech prodejen a na stolech restaurací a kaváren,“ uvádí na dotaz MediaGuru. 

Kolaloka v receptuře využívá kolové oříšky, koření, jako je skořice a badyán, a také citrusy s dominancí medových pomerančů. Je bublinková a křišťálově čirá. K dostání je ve skleněné lahvi o objemu 330 ml, v plechovkách a  PET lahvích o objemu 0,5 l a 2 l. 

Kolaloka je k dostání ve skleněné lahvi, plechovce i PET lahvi, zdroj: Kolaloka

Kolaloka je k dostání ve skleněné lahvi, plechovce i PET lahvi, zdroj: Kolaloka

Etiketa, které vévodí kreslená postava pistolníka, je vyvedena v kombinaci žluté a modré. „Grafika našla inspiraci v legendárním filmu Limonádový Joe. Film je natočený metodou virážování, která pracuje s výraznými barvami, velmi často právě s modrou a žlutou. A to je důvod, proč i náš pistolník obléká pravidelně kabát v téhle barevné kombinaci,“ píše značka na svých webových stránkách.

Značka s podtitulem „opravdu slušná limonáda“ chce v každém podporovat „gentlemanské já“. „Už od dob Divokého západu Kolaloka věří, že by svět byl lepším místem, kdybychom se k sobě chovali více s laskavostí a úctou. Náš limonádový hrdina Vám bude pravidelně představovat nové tipy či gesta, která Vás zaručeně pobaví a napoví, jak si na baru nebo v restauraci počínat jako pravý cowboy nebo cowgirl,“ vysvětluje Kolaloka.

Značku podporují marketingové aktivity na internetu, v tisku a outdooru. „V plánu je také televize a účast na akcích,“ prozrazuje Umlášek s tím, že zatím se Kolaloce daří jako nováčkovi. Už nyní však připravuje novou příchuť.

-stk-