„Nevyprdněte se na vánoční dárky,” radí v kampani Dedoles

čtvrtek, 10. listopadu 2022, 10:25 Aktuality, Reklama, Retail MediaGuru

Dedoles startuje svou vánoční kampaň, na českém trhu vsadí vedle onlinu i na televizní kampaň.

Z vánočního spotu Dedoles, zdroj: repro Dedoles

Z vánočního spotu Dedoles, zdroj: repro Dedoles

Od 10. listopadu 2022 nasazuje Dedoles svůj vánoční spot, a to v Česku v rámci TV stanic skupiny Prima a v Maďarsku, Slovinsku, Německu, Česku a na Slovensku v online. Televizní kampaň potrvá do 10. prosince. Ve spotu opět vystupují tři Dedoles křečci v rytmu vánoční party s claimem „Nevyprdněte se na vánoční dárky” (ve všech jazykových mutacích). V televizi budou nasazeny 10 a 20vteřinové spoty, v online 6, 15 a 20vteřinové.

„Český trh je pro nás klíčový spolu s německým. Období před Vánocemi je pro Dedoles, stejně jako pro mnohé jiné firmy, nejdůležitější z pohledu tržeb. Televize zůstává médiem, které dokáže nejefektivněji zasáhnout většinu populace a zároveň je i dobrým aktivačním médiem. Proto jsme se rozhodli ji využít v naší vánoční kampani. Co se týče kreativy, v přehuštěném předvánočním období jsme chtěli přinést něco výrazného a zábavného. A tak se zrodil prdící křeček,“, říká Head of Brand Dedoles Richard Mareček.

Za kreativou spotu stojí opět agentura Somebody&Somebody, která vznik nápadu popsala na blogu Dedoles.

Zdroj: Dedoles

Společnost Dedoles masivně expandovala, v současnosti ale prochází restrukturalizací. Jak letos v říjnu informoval deník E15, společnost se zadlužila, musela propouštět a na českém trhu uzavřít sedm svých kamenných prodejen a kiosků. Na online prodej se ale chce nadále soustředit. 

-mav-