Noili obsazuje do kampaně sledující Daniely Peštové

neděle, 27. listopadu 2022, 08:40 Aktuality, Reklama MediaGuru

Kosmetická značka Noili uvádí novou řadu, na níž se podílela Daniela Peštová. Tvářemi kampaně se stali i její sledující.

Zdroj: Noili

Zdroj: Noili

Slovenská značka přírodní kosmetiky Noili vstupuje na český trh, kde uvádí svou novou řadu, která nese rukopis modelky Daniely Peštové. Ta se stala i tváří kampaně, do níž dále vybrala některé ze svých sledujících na Instagramu. 

Součástí nové řady je pouze pět produktů: tři pleťové masky, hydratační esence a odličovací balzám. „V duchu naší filozofie The Beauty of Less nechceme zákazníky zahltit spoustou nezbytností. Proto přinášíme jen to, co naše pleť opravdu potřebuje,“ vysvětluje zakladatelka, jednatelka Noili a lékařka Zuzana Gyárfášová. „Ve chvíli, kdy Daniela objevila Noili, zamilovala si nás a sama se nám s nabídkou spolupráce ozvala. My jsme samozřejmě neváhali,“ dodává.

Sledující do kampaně byli vybráni přes výzvu, kterou Daniela Peštová uveřejnila prostřednictvím organického příspěvku „Staň se se mnou tváří Noili“ na svého instagramovém profilu. Zareagovalo na ni přes 400 zájemců, z nichž si Daniela vybrala čtyři ženy.

Kampaň nafotili Lukáš Kimlička a Jakub Dohnálek, kreativní koncept vznikl v pražském Triadu.

-stk-